У Києві презентували арт-проект «Спляча красуня».

Суббота, 8 октября, 2016 в 14:29, размещенно в Интересное, Общество /  1745 /  Комментировать

У Києві презентували арт-проект «Спляча красуня».

uk real

У Києві презентували арт-проект «Спляча красуня».

До подій того, що відбуваються прямо зараз. У столиці нині презентують унікальне шоу для всієї родини. Називається ця шоу-казка «Спляча красуня».

У столичній консерваторії за кілька хвилин має розпочатися арт-проект «Казки з оркестром». Це цикл концертів у якому зустрічаються відомі багатьом поколінням шедеври дитячої літератури та шедеври класичної музики.

Акторка та телеведуча Лілія Ребрик і режисер проекту Олексій Китель, більш детальніше розкажуть про цей проект.

Розкажіть, що це за проект, у чому його унікальність і чи такий проект стартує в перше в Україні?

Лілія Ребрик:

Однозначно, цей проект перший і я можу від себе сказати, що я дуже хвилююся тому що, це такий експеримент. Я знаю, що дітки дуже люблять, коли їм читають казки. І власне, це буде читання казки, однієї з улюблених казок.

Ребрик: Саме батьки відповідальні за смак дитини

Ребрик: Саме батьки відповідальні за смак дитиниСаме батьки відповідальні за смак дитини

Воно спрямовано на те, щоб в першу чергу розвивати фантазію, якійсь смак виховувати у дитини. Адже, саме батьки відповідальні за смак дитини, саме ми пропонуємо дітям той чи іншій вибір.

От сьогодні ми їм пропонуємо от таку казку, у такому форматі. Діти дуже чесний глядач, тому я сподіваюся, що вони це приймуть, що їм це сподобається. Тому що, якщо їм не сподобається, вони мають право встати і піти звідси.

Як народилася в загалі така ідея, створити такий проект?

Олексій Китель:

Как протест. Потому что, для нас принципиально важно, чтобы дети могли слышать классическую музыку, шедевры. И сегодня очень важный момент, что это Национальная музыкальная академия Украины имени Чайковского и мы начинаем этот проект с музыки именно Чайковского.

Китель: Лілія Ребрик читає текст Шарля Перро українською мовою

Китель: Лілія Ребрик читає текст Шарля Перро українською мовою

Лилия Ребрик в представлении, прекрасно читает текст Шарля Перо на украинском языке, и я думаю, что детям должно это очень понравится.

Чи плануєте ви і надалі такі проекти, і чи будуть ще інші казки?

Конечно. Можно сказать, в телевизионном формате, это пилотный проект. И сегодня у нас стартует премьера. 26 ноября мы будем еще повторять «Спящую красавицу». В декабре у нас состоится премьера «Снежная королева». Где читать будет Ольга Сумская, ведем переговоры с Адой Роговцевой, с Богданом Бенюком, Алексеем Богдановичем. Все медийные звезды Украины должны участвовать в этом проекте, чтобы дети имели сегодня возможность слышать шедевры мирового искусства и шедевры современного мирового искусства мы будем тоже внедрять.

Лілія Ребрик: Удар відповідальності я беру на себе (сміється).

Новости партнеров