Хронологія подій щодо спекуляцій “квартир Каська”. Віталій Касько.

Среда, 13 апреля, 2016 в 21:41, размещенно в Из блогов, Общество /  934 /  Комментировать

Виталий Касько

uk real

Хронологія подій щодо спекуляцій “квартир Каська”. Віталій Касько.

Друзі!

Щоб уникнути будь-яких спекуляцій щодо “квартир Каська”, дуже стисло поділюся з вами усією хронологією подій. Роблю це тут, бо свідомий того, що на цей час Генеральна прокуратура України лише демонструє зневагу до права та не готова аналізувати факти.

Я працював в органах прокуратури з 1998 року, куди був направлений по розподілу після закінчення університету. У 2002 році мене запросили на роботу до Генеральної прокуратури України. У зв’язку з переїздом зі Львова до Києва мені та моїй мамі міська влада – наголошую, що не ГПУ – виділила однокімнатну квартиру, жила площа якої становила близько 19 кв.м. В подальшому моя мама приватизували це житло.

У 2005 я звільнився з ГПУ, на той час не маючи перспектив для професійного росту там. Після звільнення працював адвокатом.

У 2007 році ГПУ запросила мене повернутися, але уже на посаду начальника управління. У 2008 році ГПУ ініціювало виділення мені трикімнатної квартири, яка й спричинила всю цю зайву увагу до мене. Це було перше і єдине службове житло, яке я отримував. Для отримання цього житла я надавав ГПУ ту інформацію і у тій формі, як це вимагалися профільним управлінням. В тому числі довідку ЖЕКу про склад сім’ї, інформацією з якої спекулює ГПУ.

Після призначення Пшонки Генеральним прокурором я одразу звільнився з органів прокуратури, а отримана трикімнатна квартира була мною приватизована.

Мені б дуже хотілося поділитися усіма документами, які підтверджують правдивість моїх слів, але я не можу слідувати хибним шляхом ГПУ і розкривати матеріали досудового розслідування. Уже зараз для мене очевидно, що працівники ГПУ свідомо, з порушенням таємниці досудового розслідування розкривають одні документи та приховують інші, що є відвертою маніпуляцією фактами . Маніпуляція – це в стилі роботи ГПУ зразка Шокіна.

Принагідно дякую усім, хто, попри інформаційну війну, підтримує мене!

facebook.com

Новости партнеров