Євроінтеграція- це наш шлях реформ. Ірина Геращенко.

Четверг, 14 апреля, 2016 в 9:09, размещенно в Из блогов, Общество /  780 /  Комментировать

Ірина Геращенко

uk real

Євроінтеграція- це наш шлях реформ. Ірина Геращенко.

На комітеті євроінтеграції разом з колегами з МЗС , новопризначеним представником Украіни при РЄ Д. Кулебою та В. Ченцовим провели дискусію щодо наслідків референдуму в Нідерландах.


Примітно, що в ці самі години дебати про наслідки референдуму пройшли і в нижній палаті парламенту Нідерландів. Ми активізуємо діалог на всіх рівнях з Нідердандами, в тому числі на міжпарламентському, аби Угода залишилася незмінною. Також , що важливо- референдум ніяк не вплине на безвізовий режим. І на імплементацію Украіною угоди. Євроінтеграція— не заради голандців, це наш шлях реформ.

Р. S.

Чим я займуся відсьогодні? Тим, чим займаюся останні роки — євроінтеграцією, Донбасом ,пошуком компромісів серед колег задля посилення Украіни, посиленням ролі парламенту . Працюватиму над тим, щоб ВР стала більш європейською — в тому числі в питаннях дотримання регламенту, посилення власної відповідальності та політичної культури.

В мене є один ворог- це зовнішній ворог, що напав на нашу країну і рівно два роки тероризує іі. І внутрішній — це п’ята колона Кремля в Украіні, яка зараз впевнено піднімає голову і мріє про реванш. Всі інші- точно не вороги, тому маємо шукати компроміси — заради країни.

Можна бути в опозиції до будь- кого, але не можна бути в опозиції до Украіни. Пам’ятаймо про це сьогодні. В день, коли два роки тому було захоплено частину Донбасу і вбито справжніх офіцерів і патріотів… Нам потрібно разом покарати іх вбивць, вигнати ворога з Украіни , а не чубитися між собою .

Євроінтеграція- це наш шлях реформ

Євроінтеграція- це наш шлях реформ

Євроінтеграція- це наш шлях реформ

Євроінтеграція- це наш шлях реформ

facebook.com

Новости партнеров