Зустріч Президента Петра Порошенка з Віце-президентом США Дж.Байденом. Посольство України в США

Понедельник, 7 декабря, 2015 в 19:00, размещенно в Общество, Топ-общество /  1102 /  Комментировать

uk real

Зустріч Президента Петра Порошенка з Віце-президентом США Дж.Байденом. Посольство України в США

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Віце-президентом США Джозефом Байденом, який перебуває в Україні з робочим візитом.


За підсумками переговорів у Києві Президент України висловив подяку Сполученим Штатам Америки та Віце-президенту особисто за підтримку України.
«Сьогодні важлива не лише фінансова підтримка, яку Сполучені Штати надають нам і надавали раніше. Більше 500 млн доларів надійшло в Україну у вигляді кредитних гарантій, допомоги через МВФ, допомоги на проведення реформ і військово-технічну співпрацю. Я впевнений в тому, що наша з вами співпраця чітко відображає вірність руху нашої держави шляхом реформ. Руху в напрямку Європейського Союзу, європейської інтеграції», – наголосив Петро Порошенко у спільній заяві для представників ЗМІ.


У свою чергу, Віце-президент США відзначив лідерство Президента України на шляху просування України вперед, до кращого майбутнього. Джозеф Байден наголосив на тому, що українці надихнули багато людей по усьому світу своєю мужністю та прагненням до свободи.


Після переговорів Президент показав Віце-президенту Байдену виставку «Проекція», яку розгорнуто у мистецькій галереї Second Floor Art Center на другому поверсі Адміністрації Президента України. Над створенням експозиції працював французький фотохудожник українського походження Юрій Білак. Представлено фото бійців АТО, медиків, волонтерів, а також картини знаних класичних художників, які проектуються на сучасність.


Повний текст прес-релізу: http://bit.ly/1NdOs2j

facebook.com

Новости партнеров