Березюк щодо заяви Президента про бюджет.

Вторник, 6 сентября, 2016 в 14:54, размещенно в Политика /  818 /  Комментировать

Березюк щодо заяви Президента про бюджет.

uk real

Березюк щодо заяви Президента про бюджет.

Сьогодні Президент говорив про те, що не підпише кошторис у разі, якщо буде відмінено стипендії, а також буде запроваджено платну магістратуру. Олег Березюк, лідер фракції «Самопоміч» із Парламенту, прокоментував зокрема, останні заяви Президента про бюджет та інші останні події у Раді.

Олег Березюк:

Стипендія, не є проблемою. Стипендію мусять і повинні отримувати ті, хто добре вчиться, хто є інноваційним в своїх навчаннях, хто є активний в процесі навчання. І ті хто дуже або добре вчяться але не мають матеріальної спроможності і їхні сім’ї є бідними і віддають останнє, щоб ця дитина вчилася. Тоді, це буде соціально справедливо і чесно.

На вашу думку, за які статті бюджету буде найбільш внутрішніх торгів між партіями, найбільше не порозуміння і дискусій?

Ексклюзив Березюк: найбільш дискусійними будуть витрати на соціальну сферу

Давайте не будемо говорити про бюджет перед тим, як він ще потрапить до цього. Без сумніву, що це будуть витрати на соціальну сферу. Чому? Тому, що вони дуже великі. І тому, треба підійти до якісної підготовки цих витрат. Має отримати підтримку від держави ті, хто потребує підтримки.

Чи вам віриться, що Чаоса зможуть притягнути до відповідальності  і чи вистачить політичної волі взагалі і суд так само визнає?

Це була б ганьба, якщо цього не станеться.

А що до депутатської недоторканності, як ви на це дивитесь і чому досі не поставлено на голосування?

Ексклюзив Березюк: Феодальна недоторканність повинна бути знята

Березюк: Феодальна недоторканність повинна бути знята

Феодальна недоторканність повинна бути знята. Залишити політичний імунітет від виступів, як в залі так і поза межами залу. Ну якщо мене будуть арештовувати за те, що я когось ображу, з його точки зору, виступаючи в політичному спічі і на мене по дадуть в суд, то вибачте, який сенс сюди іти?

Наприклад, ми вчора взнали, що на базі одного з профільних комітетів Верховної Ради, створюється банк домовленості призначення суддів. Банк, в прямому розумінні цього слова, квоти, гроші. І Я повинен про це мовчати?

Це є наслідки, так званої, суддівської реформи. Використали Конституцію, щоб звільнити суддів, а тепер не створили якісних умов призначення суддів. І починається звичайна політична і фінансова корупції.

Як ви можете прокоментувати слова Президента про те, що поки Росія не буде дотримуватися Мінських угод, то змін до Конституції, що до особливого статусу Донбасу не буде.

Це насправді була декларація Парламенту протягом цього року. Що ніяких там домовленостей, ви спочатку це, а ми потім це, не буде. Звільнення, де окупація, де сепартизація території. Це буде тривати роками.

Якщо сьогодні, вибори на Донбасі стануться, через півроку у цьому Парламенті буде 20-25 людей ефесбешників депутатами Верховної Ради і зруйнують цю державу з середини. Вони будуть це робити жорстоко і цинічно.

Новости партнеров