«Час здійснити радикальну реформу судової системи і прокуратури «, — Ігор Мосійчук.

Понедельник, 11 апреля, 2016 в 18:17, размещенно в Видео, Политика /  989 /  Комментировать

Ігор Мосійчук

uk real

«Час здійснити радикальну реформу судової системи і прокуратури «, — Ігор Мосійчук.

Заява Арсенія Яценюка про відставку – це не спонтанне рішення, і не його виважений крок, а ніщо інше, як результат «договорянка». Оцінку його прем’єрству нехай дасть народ.


Зараз, коли Яценюк вже іде, час думати про зміну економічного курсу розвитку країни, а не влаштовувати дерибан посад. Поки в обговоренні коаліційної угоди не звучать соціальні, економічні та принципові політичні питання – Радикальна партія в цьому участі не бере. Ми ставимо перед собою на меті збереження територіальної цілісності, розвиток промисловості, відновлення села, соціальну підтримку населення, а не бездумне вимагання міністерських портфелів в новому уряді.

Якщо новим Прем’єр-міністром стане Володимир Гройсман — то фактично вся виконавча влада опинитись в руках Президента. А якщо ще й новий Генеральний прокурор буде також призначений Порошенком за старою схемою – то це лише поглибить узурпацію. Час не тільки радикально міняти соціально-економічну програму розвитку України, а й здійснити радикальну реформу судової системи і прокуратури. Без цих необхідних змін на нас чекає глибока політична криза.

facebook.com

Новости партнеров