Дацюк про перспективи дострокових виборів у Парламент.

Суббота, 8 октября, 2016 в 19:14, размещенно в Политика /  1549 /  Комментировать

Дацюк про перспективи дострокових виборів у Парламент.

uk real

Дацюк про перспективи дострокових виборів у Парламент.

Поговоримо з політологічної точки зору, з політологом Андрієм Дацюком про можливість перевиборів на весні.

З такою політикою чинної Влади, ми бачили опублікований меморандум з МВФ про співпрацю і таке інше. Тобто настрої, не вдоволення зростає. Строк Парламенту по-перше, і Кабміну звісно таки автоматично, який? До весни будемо терпіти, чекати, а потім вже будуть рішення? З початку політична криза, як ми вже звикли, потім новій Кабмін, новий Уряд, чи що?

Ви знаєте, ряд політичних сил, готові вже. Говорили і про осінні вибори.

Но, ще в осені говорили, що напевне ні, начеб то на весну 2017-го.

Ряд політичних сил готові вже сьогодні розгорнути палатки.

Ряд політичних сил готові вже сьогодні розгорнути палатки.

Так, казали, що на весну 2017-го року. Но я хочу сказати, по-живемо побачимо але, є ряд політичних сил, які вже готові сьогодні піти на дострокові вибори. Розгорнути палатки. І перед усім, це такі політичні сили, як Юлії Тимошенко «Батьківщина», це «Опозиційний Блок», це я думаю і «Радикальна партія» Ляшка. Тобто, ті сили, які сьогодні фактично позиціонуються, як опозиція з одного боку політичних барикад, так і з іншого боку.

Київський інститут соціології нещодавно писав дослідження, стосовно партій, відсотків і так далі. Тобто, в Парламент проходить той же «Опозиційний Блок». Стосовно квартального рейтингу, «Блок Петра Порошенка» збільшив трошки рейтинг, а Юлія Тимошенко навпаки, втратила рейтинг, якщо про відсотки ми говоримо. Тобто, є протистояння, якщо говорити про протистояння «Батьківщини» та «БПП».

Головне протистояння між Порошенко та Тимошенко.

Головне протистояння між Порошенко та Тимошенко.

Так, є протистояння і на сьогодні, якщо подивитись, то можуть бути якісь сезонні коливання незначні рейтингу пов’язані з тим, що десь виступив Порошенко, десь щось заявила Тимошенко.

Дацюк: Політичні події крутяться навколо «Батьківщини» та «БПП»

Але на сьогодні я мушу констатувати факт, що основні політичні події крутяться навколо протистояння Петра Порошенка і Юлії Тимошенко, які борються за пост майбутнього Президента України.

Але рейтинги і ситуація в країні зараз, якраз можуть вплинути на це протистояння. Зокрема публікація меморандуму МВФ, яка вже змушує задуматися, а чи дійсно необхідні нам ці мільярди Міжнародного Валютного Фонду, так як, виконувати прийдеться набагато більше.

Новости партнеров