Кулуари ВР. Дерев’янко про підсумки цієї сесії Верховної Ради. Частина 1.

Пятница, 15 июля, 2016 в 18:21, размещенно в Политика /  1197 /  Комментировать

Юрій Дерев’янко

uk real

Кулуари ВР. Дерев’янко про підсумки цієї сесії Верховної Ради. Частина 1.

Депутат від політичної партії «Воля» Юрій Дерев’янко, ексклюзивно коментує роботу Парламенту за останню сесію.

Чому спікер парламенту пропонує закрити цю сесію Верховної ради, як ви вважаєте?

Я думаю, що могли вплинути на його думку, тільки мабуть три людини. Це Яценюк, Гройсман, або Президент. Чому цим людям не потрібно, щоб Верховна Рада могла оперативне і швидко збиратися, я не знаю. Але наша позиція і великої кількості депутатів політичної партії «Воля», яку я представляю у Парламенті ми сесію не маємо закривати, ми маємо мати можливість збиратись в любий момент часу, враховуючи не стабільну ситуацію на Донбасі. Враховуючи те, що велика кількість питань сьогодні не вирішена, в тому числі і питання по тарифах, як би це вже комусь не подобалось чути. В тому числі і питання розслідування корупції.

Дерев’янко: ми маємо продовжити роботу цієї сесії

Я розумію, що вони ще хотіли закрити тиждень назад сесію, но просто не вдалось, не вистачило голосів. Можливо це могли зробити, ще і вчора, якщо квадрокоптер не з’явився в Парламенті і на чисту воду не вивів тих всіх кнопкодавів, які тихо кнопкодавили до того часу, поки відеокамера не зависла під куполом над головами у всіх кнопкодавів. І ніхто з цих кнопкодавів не захотів стати героями дня на всіх телевізійних каналах і в пресі. Ви бачили, як тільки квадрокоптер приземлився назад і камера припинила знімати всіх кнопкодавів, то плюс 20 голосів не відомо звідки з’явилися. Можливо це вчора ще був такий сценарій щось проголосувати, але цього не сталося.

Якщо підбити підсумок сесії, все ж таки швидше за все, вона закриється. Чим вона була яскрава, чим запам’яталася? І можливо, що з наступної сесії варто почати з чистого листа?

Якщо підбити підсумок сесії, то можна сказати, що за цю сесію Президент і далі продовжував шлях по узурпації своєї Влади. Він суттєво зміцнив свої позиції в Уряді і сьогодні Уряд повністю залежить від Президента. Він нічого не зробив для того, щоб віддати контроль за Центральною Виборчою Комісією, яка нелегально і фактично не законно зараз продовжує працювати далі. Тому, що термін дії повноважень всіх членів ЦВК закінчився.

Він не звільнив суддів Конституційного суду, яких сьогодні звинувачують в допомозі узурпації Влади Януковича і саме кілька суддів Конституційного суду всупереч рішенню Парламенту після «Революції гідності» рекомендації звільнити цих суддів, залишаються на посадах. Він укріпив свої позиції по Генеральній Прокуратурі тому, що його ближчий соратник Юрій Луценко сьогодні її очолює. Це одна частина.

Кулуари ВР. Дерев’янко про підсумки цієї сесії Верховної Ради. Частина 2.

Новости партнеров