Добродомов: Узурпація ЦВК, є завершальним пазлом в узурпації Влади.

Вторник, 14 июня, 2016 в 16:19, размещенно в Политика /  957 /  Комментировать

Дмитро Добродомов

uk real

Добродомов: Узурпація ЦВК, є завершальним пазлом в узурпації Влади.

Позафракційний, Народний депутат, Дмитро Добродомов, про оновлення центру Виборчкому, та імовірне скасування окремих положень закону про люстрацію.

Сьогодні засідання Конституційного суду з приводу до не визнання не конституційними окремих положень закону про люстрацію. В одно час у Верховній Раді вже зареєстровано законопроект, щодо змін цього закону, планують його розглянути у четвер. Поясніть власне механізм, що чекає на закон про люстрацію? Якщо, Конституційний суд визнає, не конституційними окремі положення, чи можна буде їх потом у Верховній Раді змінити? І власне ваші прогнози і чи будете ви голосувати за цей законопроект, вже зареєстрований у Парламенті про зміну закону?

Давайте спершу розберемось з самою ініціативою Конституційного суду і з тими особами, які взагалі, це хочуть приймати. Проти них зараз впроваджені кримінальні впровадження, вони є фігурантами справи, щодо узурпації Влади Януковичем.

Це люди, які витерли ноги о Конституцію свого часу і яким чином вони взагалі можуть визначати, це суперечливий момент, щодо очищення Влади. Так, це закон інформаційний свого часу, але давайте подивимось на нього з іншої точки зору, що він спрацював на низинному і десь на середньому рівні. На вищому рівні, він не замінив тих людей, які підпадають під люстрацію.

Це є перше. Друге питання в тому, що були висновки Венеціанської комісії, були не одноразові перемовини, де дійшли до певного статус кво в цьому питанні.

І третє, дійсно деякі норми неможливо більш повернути до голосування, але така ініціатива буде, вона буде написана по іншому. Я вважаю, що в першу чергу мають прийти самі судді Конституційного суду, щодо люстрації і відповідати перед законом, за того, що свого часу порушили самі Конституцію, на чолі з Головою цього Конституційного суду.

Тому від них зараз банально, просто так, суддівська влада намагається показати свою силу і владу. І те, що ми не змогли за два роки реформувати суддів, зараз це і є результатом такої званої сміливості в цьому плані.

Що до оновлення центру Виборчкому, на вашу думку, чи є шанси, що буде проголосованно відповідне рішення цього тижня і чи ви вже визначилися, будете голосувати за подання таке, чи не будете?

Добродомов: Запропоновані кандидатури від Президента, викликають дуже багато запитань

Однозначно попередній склад ЦВК треба замінити, два роки більшість його членів є не легітимними, а його голова, який погруз у корупційних скандалах має зараз не очолювати ЦВК і вести засідання, а відповідати перед слідчими правоохоронних органів. Це питання перше.

Запропоновані кандидатури від Президента, викликають дуже багато запитань. Хто ці всі люди? За якими принципами вони були подані? Яка аргументація? Зрозуміла лише мотивація.

Більшість з низ, прямо, чи опосередковано є під впливом «Блоку Петра Порошенка», чи то на пряму Банкової і «Народного Фронту» і партнерів так званої коаліції. Отже це певна узурпація ЦВК, встановлення прямого впливу і є завершальний пазл в узурпації Влади самим Петром Порошенком і його команди.

Кількох людей я знаю, причому не всіх в позитивному плані, з приставлених людей. Хотілося би зрозуміти, чому немає представників Парламентських фракцій, як це завжди було і за логікою би мало відбуватися для того, щоб вони були рівно віддалені, чи рівно наближені до політичних сил і створювали баланс у ЦВК.

Це буде головним камінцем спотикання, але коаліція вочевидь знову за певною преференції долучить фінансово-промислові групи «Воля Народу» і «Відродження», щось їм в черговий раз віддавши в кадрових питаннях, чи в бюджетних і такі мабуть назбирають голоси. А ми будемо голосувати за кожну окрему конкретну людину, ми, це група «Народний Контроль» в Парламенті. Ми визначились, що до 3-4 людей і не визначились до тих семи, які залишилися, далі збираємо про них інформацію, якої є на сьогоднішній день обмаль.

На вашу думку, все ж таки, чи підтримують фракції, чи назбирається в Парламенті відповідна кількість голосів для того, щоб оновити ЦВК? Зокрема вважаючи на те, що у четвер, як раз буде грати українська збірна і так засоби масової інформації припускають, що багато хто з нардепів буде не в Україні у цей день. Як ви думаєте?

Цьому має нарешті поставити край, зміни до регламенту в Парламенті, які би мали визначити відповідальність Депутатів за відсутність на робочих місцях. Не зважаючи на те, це футбол, чи якась ще, не така вже зважаюча причина для того, щоб пропускати роботу у вищому законодавчому органі.

Так, є така небезпека, ще раз говорю, що коли потрібно, коаліція, яка не має по суті більшості мобілізує інші групи, які прямо підпорядковані їхнім партнерам олігархам, колишніх регіоналів, так само і «Опозиційний Блок». І таким чином вони разом знаходять голоси і це є проблема. А це насправді чітко видно, що до останніх голосувань, починаючи від пре міріади закінчуючи призначенням Генпрокурора і спеціального закону під цього Генпрокурора.

Народний депутат, Дмитро Добродомов, ексклюзивно телеканалу News One.

Новости партнеров