Ексклюзив. Гончаренко про вибори на Донбасі та, що прописано у мінських протоколах.

Среда, 22 июня, 2016 в 13:05, размещенно в Политика /  759 /  Комментировать

Олексій Гончаренко

uk real

Ексклюзив. Гончаренко про вибори на Донбасі та, що прописано у мінських протоколах.

Розкажіть будь ласка, ваші колеги із «Самопоміч» говорять про те, що нібито існує такий сценарій, що 14 го липня може бути проголосований у Верховній Раді закон, який уможливіть проведення виборів на окупованих територіях. Чи щось відомо вам про це? І якщо говорити про законодавчу базу, то чи пишеться цей закон і хто відповідає за нього? Тому що знов ж таки говорили, що цим займаються якраз представники «БПП».

Олексій Гончаренко:

Я хочу вам нагадати, що вже казали про це на початку червня і навіть у квітні називали дату, це вже десята дата. Мені чесно кажучи,  ці плітки проговорювати і аналізувати якось навіть і не хочеться.

Контроль за кордоном і тільки потім вибори

Тем не менше, якщо говорити про законодавче забезпечення, так, чи інакше, законодавство якимось же чином має виписуватись? І от з’являлась така інформація, що якраз цим зараз разом із компетентними фахівцями займається Руслан Князевич. Він на запитання конкретні журналістам не відповідає, но можливо ви щось чули про це?

Ще раз можу повторити, у нас є абсолютно чітка позиція. Вибори на Донбасі відбудуться лише тоді, коли звідси будуть виведені російськи війська, будуть роззброєні боєвики, контроль за кордоном буде переданий місії ОБСЄ, там будуть працювати українськи ЗМІ, партії, суди.. І тільки після того, там можуть відбутися вибори.

Ексклюзив. Гончаренко та Семенуха про вибори на Донбасі

Ексклюзив. Гончаренко та Семенуха про вибори на Донбасі

Зараз у нашій студії присутній Роман Семенуха, Народний депутат України від фракції «Самопоміч». Хочу звернутися до вас пане Романе, можете поставити запитання Олексієві Гончаренко, чи підтвердити, чи з простувати цю дату 14 те липня. Вона ж не просто так з’явилася?

Роман Семенуха:

У мене немає запитань, є лише один коментар, що у Мінських протоколах написаний алгоритм. І нажаль там прописано, вибори, а потім виведення військ Російської федерації.

Я вітаю державницьку позицію мого колеги з «Блоку Петра Порошенка», ми абсолютно підтримуємо, що має спочатку відбутися тотальне відновлення кордону і тільки після того, в частині заходів, які пов’язані з демілітаризацією, з деокупацією, можливе проведення в тому числі і місцевих виборів.

Олексій Гончаренко:

Я можу лише одне нагадати, що у Мінських протоколах чітко сказано, що перше має бути припинення вогню, цього нажаль нема. Так, ми змогли призупинить активні бойові дії і Мінськ врятував тисячі життів, але повного припинення вогню немає і досі.

Тому ми будемо рухатися поступово, крок за кроком, так, як це і має бути, так, як це вигідно український державі, а не Путіну.

Олексій Гончаренко, Народний депутат України, фракція «Блок Петра Порошенка», ексклюзивно телефоном студії News One, коментував інформацію про виборі на Донбасі, чи можливі вони, чи виписується відповідне законодавство.

Новости партнеров