Ексклюзив. Гончаренко щодо затримання Каськіва.

Четверг, 8 сентября, 2016 в 11:17, размещенно в Политика /  1094 /  Комментировать

uk real

Ексклюзив. Гончаренко щодо затримання Каськіва.

Що означає затримання Каськіва та чи, це «велика риба», чи ні, дізнаємось у Народного Депутата від фракції «БПП» Олексія Гончаренка.

Щойно стало відомо, про це повідомляє прес-секретар Генпрокурора Луценка, що у Панамі затримано Владислава Каськива. От на вашу думку, це «велика риба», як анонсував Генпрокурор Луценко? І взагалі, це важливе повідомлення?

Я бы сказал, что это такая рыба-меч, учитывая, что его поймали в Панаме. Безусловно это человек, которого подозревают в много сот миллионных хищениях, а это уже означает, что вопрос очень серьезный.

Ексклюзив Гончаренко про затримання в Панамі Владислава Каськіва

Во-вторых, надо понимать, что Каськив, это человек, который напрямую связан с очень многими в украинском политикуме. Хочу напомнить, что он был в ПАРЕ, в оранжевых, потом советником Януковича, дальше главой агентства при Януковиче. То есть, это человек с очень широкими связями, а значит от Каськива могут потянуться много ниточек.

И третье, что очень важно, что это произошло в Панаме. То есть, украинская правоохранительная система показывает, что у нее все-таки длинные руки и она может дотянуться до Панамы и прочих отдаленных мест мира, куда могут на отдых поехать наши чиновники после того, как прикарманили многие сотни миллионов.

Питання зняття депутатської недоторканності. Вся Україна чекала, що на початку цієї сесії нарешті Парламент розгляне. Лідер вашої фракції Гринів, обіцяв на початку тижня. Чому немає на порядку денному, щодо зняття депутатської недоторканності?

Ексклюзив Гончаренко про перспективи зняття депутатської недоторканності

Ексклюзив Гончаренко про перспективи зняття депутатської недоторканності

Це питання треба ставити пану Парубію, бо саме він формує порядок денний. Як на мене, ми маємо, як найшвидше за це проголосувати. Дуже важливо, який буде результат але в принципі все одно при будь-якому результаті, треба голосувати, щоб всі показали своє справжнє обличчя.

Бо у нас всі йшли на вибори з гаслами «Закон один для всіх» і після того, як пройшли, я хочу побачити скільки Народних депутатів проголосує.

Гончаренко: Депутати мають якнайшвидше проголосувати за зняття недоторканності

Я особисто буду голосувати за зняття. Голосував в першому читанні, буду голосувати і в остаточному читанні, за зняття депутатської недоторканності. І вітаю українське суспільство, що ми хоча б обмежили недоторканність по суддям. І хочу нагадати, скільки галасу було в Верховній Раді у червні місяці, коли ми приймали конституційні зміни по судоустрою.

А зараз, вся країна бачила по Чаосу, це просто якась ганьба. Коли людина продала свій суддівський молоточок і зробив з нього аукціонний. Щоб його затримати треба цілий Парламент збирати. І як зазвичай, тільки він про це дізнається він бере свої банки, скільки він їх там накрутив і їде кудись.

Тому, якнайшвидше треба прибирати цей інститут і хай кожен покаже своє обличчя при цьому голосуванні.

Хочеться звичайно, щоби і зокрема найбільша фракція «БПП», найчисельніша фракція у Парламенті на сьогодні, теж таки активніше ініціювала питання зняття депутатської недоторканності.

Олексій Гончаренко, нардеп від «БПП», коментував сьогоднішнє гучне затримання Каськіва та перспективи зняття депутатської недоторканності.

Новости партнеров