Ексклюзив. Кучухідзе про проведення Саміту G20.

Вторник, 30 августа, 2016 в 13:48, размещенно в Мир об Украине, Политика /  1356 /  Комментировать

Ексклюзив. Кучухідзе про проведення Саміту G20.

uk real

Ексклюзив. Кучухідзе про проведення Саміту G20.

Стало відомо, що Президент США Барак Обама, розраховує зустрітися з Президентом Росії Володимиром Путіним на полях Саміту G20 у Китаю. Про це заявили в Білому Домі.

Офіційна зустріч лідерів Росії та США поки не планується. За словами помічника американського Президента з національної безпеки Бена Родса, США шукає можливості поспілкуватися про ситуацію в Сирії та Україні.

Саміт G20 пройде 4-5-го вересня в Китаї, де лідери Франції, Німеччини та Росії, мають зустрітися, через ситуацію на Донбасі.

Ексклюзив Барак Обама розраховує зустрітися з Володимиром Путіним на Саміті G20 в Китаї

О перспективах цієї зустрічі, поговоримо з політологом міжнародником Антоном Кучухідзе.

Як ви можете розцінити цю заяву з Білого Дому проте, що все ж таки можлива зустріч Обами і Путіна, що це означає? Навіть не на офіційному рівні, а от в кулуарах?

Це є природнім бажанням Сполучених Штатів Америки і в тому числі Російської Федерації, вести діалог на рівні двох глобальних держав, якими вони себе вважають, для вирішення низки регіональних проблем. Серед яких сьогодні Сирійська криза і питання України.

Тут головне питання не в тому, чи офіційна зустріч, чи зустріч в кулуарах. Справа полягає в тому, що, чи побачимо ми, якісь конкретні домовленості і чи почуємо ми щось нове від двох Президентів, стосовно тих двох питань. Ось на цьому треба буде концентрувати нашу увагу.

З’явилась заява Ангели Меркель у «Deutsche Welle», що вона начеб то зацікавлена в знятті санкцій проти Росії і хоча уточнила, що це можливе тільки після того, як Росія виконає умови Мінських угод. Оланд, Меркель та Путін, будуть говорити на полях на ці теми. Чого ви очікуєте?

Кучухідзе: У Росії своє бачення Мінських домовленостей

Я не думаю, що ми побачимо щось надзвичайне нове тому, що прицільність до Мінських домовленостей у Західних партнерів залишається. В тому числі і Російська Федерація наполягає на їх виконанні. Однак зрозуміло, що в неї своє бачення тих Мінських домовленостей. Тим не менш, це офіційний документ Ради безпеки ООН, який є обов’язковим для виконання усіма членами Організації Об’єднаних Націй.

Що стосується безпосередньо заяви пані Меркель. То по-перше, в тій заяві нема нічого нового. Однак, ми можемо сьогодні припустити, враховуючи її негативний політичний рейтинг на передодні виборів в Німеччині, що ось ця карта, політтехнології-риторики, що для зняття санкцій проти Росії, вона може бути використана для вирішення суто внутрішніх політичних завдань в Німеччині. Тобто, для підняття рейтингу і заручення підтримкою промисловців для пані Меркель. Тому, що протягом останніх двох років, більше сорока відсотків Німеччина втратила за рахунок введених санкцій проти Росії, у торгівлі з Росією.

Новости партнеров