Ексклюзив. Луценко про судовий процес над Єфремовим.

Понедельник, 1 августа, 2016 в 15:50, размещенно в Общество, Политика /  762 /  Комментировать

Ексклюзив. Луценко про судовий процес над Єфремовим.

uk real

Ексклюзив. Луценко про судовий процес над Єфремовим.

Поцікавимося думкою Народного депутата від «Батьківщини» Ігоря Луценко, з приводу того, наскільки законно і з дотриманням усіх норм проходить це судове засідання.

Під Печерським судом броньовані КРАЗи, люди вимагають і це навіть чутно у залі суду «арешт Єфремову», «Єфремова за грати». На вашу думку, чи це не тиск на суд, що зокрема може бути використано і стороною захисту Олександра Єфремова?

Я чесно кажучи не знайомий із ситуацією. Я думаю, що звісно, більшості моїх знайомих хотілось бачити Єфремова за гратами, як вимога скоріше. І арешт, це мабуть та форма, яку люди собі уявляють, щоб найпростіше, найшвидше зробити те, що вони хочуть.

Луценко: Єфремов винний і не зрозуміло, чому і досі не за гратами

Луценко: Єфремов винний і не зрозуміло, чому і досі не за гратами

Да, я все ще з цього приводу можу сказати, що мені не зрозуміло, ще з самого початку. Чому Єфремова не було затримано. Все, що зараз відбувається, чим далі ми віддаляємося від точки, коли його треба було затримати, тім складніше нам буде добитися правосудних рішень і відповідно дійти до вироку. Тому, що все таки арешт арештом, но арешт, це запобіжний захід, а нам потрібно добитися осудження Єфремова.

У мене наприклад, немає сумніву у тому, що він винний. Нехай вирішує суд, але в мене немає ніяких міркувань проти того, що він є сепаратистом.

Чому ж тоді, на вашу особисту думку цього не довели за два роки?

Тому, що сказавши «а», треба буде говорити «б». не хочуть саджати інших регіоналів. Тобто, Єфремов в даному випадку, він дещо така ізольована персоналія від іншої частини раті регіоналів. І мабуть до нього, через це прикута така велика увага правоохоронних органів.

Луценко: У Єфремова немає мандата, щоб відкупитися, як інші депутати-регіонали

Наприклад, Юрій Антонович Бойко, він є Народним депутатом України. Є багато інших персоналій котрі в принципі також заслуговують на ретельну увагу Генеральної прокуратури. Але з ним елементарно домовилися, те що він голосує так як треба і через це їх не чіпають. А Єфремову нічим відкупитися, у нього немає депутатського мандата, який би він міг здати в оренду до Адміністрації Президента і таким чином отримати індульгенцію.

Тому те, що зараз відбувається, це вже повторне коло. Можливо, ще не дай боже, буде якась третя серія. Треба було ще з самого початку вже давно його засудити. Чому зараз це все відбувається, я адекватних пояснень не бачу.

Ігор Луценко Народний депутат від «Батьківщини» ексклюзивно телефоном у студію News One.

Новости партнеров