Ексклюзив. Мосійчук про перспективи затримання та арешту судді Чауса.

Вторник, 16 августа, 2016 в 12:16, размещенно в Политика /  801 /  Комментировать

Ексклюзив. Мосійчук про перспективи затримання та арешту судді Чауса.

uk real

Ексклюзив. Мосійчук про перспективи затримання та арешту судді Чауса.

До Верховної Ради України направили подання про згоду на затримання та арешт судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, якого звинувачують у хабарництві. Повідомили про це у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

А от, чи можливо у в зв’язку із цим засідання позачергове Верховної Ради, будемо розпитувати Народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука.

Чи може Рада позачергово зібратися, саме через те, що направили вже подання про згоду на затримання та арешт судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса?

Мосійчук: Чаусу дали втекти

Я думаю, що ніякого позачергового пленарного засідання не буде, адже судді Чаусу дали втекти. Він, як відомо зник. Більше того, «Радикальна партія» Олега Ляшка і наш лідер Олег Валерійович Ляшко, як тільки відбувся факт виявлення корупційних дій з боку Чауса, щодо скликання позачергової сесії звертався до колег. Ми всі, як один, готові були прибути з регіонів де зараз працюємо, в Київ для проведення сесії. Але нажаль, ніхто з колег за невеликим винятком не відреагував.

«РПЛ» готова була зібратися на позачергове засідання ВРУ, аби позбавити Чауса суддівської недоторканності

Зараз скликати позачергове засідання, коли по факту зник суддя Чаус, коли він сховався. Коли він відсторонений розуміє, що Верховна Рада беззаперечно наддасть згоду на його затримання і арешт, просто немає ніякого сенсу. Йому дали втекти. І відповідальність за втечу Чауса, лежить на тих Народних депутатах, які працюють в закордонних округах. На тих Народних депутатах, які не побажали прибувати на засідання. І на тих керівниках фракцій, які не захотіли скликати позачергове засідання сесії парламенту тоді, коли це було необхідно. Тоді, коли ще суддя Чаус не зник.

Сьогодні відбудеться судове засідання у справі «Торнадівців»

Сьогодні суд на «Торнадівцями», він проходитиме у закритому режимі. Більше того, було повідомлення, яке відомо суду, нібито можливі блокування роботи суду. Тому цю справу сьогодні розглядають одну, а в загалом інші справи суд не буде сьогодні розглядати. Як ви все це можете прокоментувати, чи відомо вам, щось про можливі блокування?

Сьогодні відбудеться судове засідання у справі «Торнадівців»

Наразі зараз відбувається боротьба між здоровими силами, які розуміють, що справу «Торнадівців» треба розглянути у відкритому режимі. Що дикі звинувачення, які висунуті через ЗМІ і не підтверджуються жодними показами, мають бути зняті. І військовою прокуратурою на чолі з Матіосом, якій наполягає на тому, що засідання має бути закрите і продовжує вигадувати різні фейкові звинувачення, яких немає в справі. Продовжує тиснути на «Торнадівців» і їхній захист. Тому, що розуміє, що військовим прокурорам, які вигадували весь цій бред, який ми чули з екранів телевізорів і радіоефіру, доведеться відповідати.

Я прогнозую, що сьогодні засідання суду не буде.

Новости партнеров