Ексклюзив. Розенблат про розслідування вибуху під Верховною Радою.

Среда, 31 августа, 2016 в 15:48, размещенно в Политика /  826 /  Комментировать

Ексклюзив. Розенблат про розслідування вибуху під Верховною Радою.

uk real

Ексклюзив. Розенблат про розслідування вибуху під Верховною Радою.

Як ви гадаєте, чому рік пройшов, а досі немає покараних винних, через те, що сталося, через загибель чотирьох Нацгвардійців?

Ну це вже негативна тенденція в нашій країні, коли у нас є затримання, а нема кому відповідати, немає покараних. В принципі людина є, принаймні я би хотів, щоб все таки було доведено до якогось логічного завершення.

Загинули люди. Загинули чотири Нацгвардійця. Я вважаю, це була справжня диверсія, яка була проти України. Тому що, да, ми у Верховній Раді 31-го серпня, мали розглянути питання децентралізації. Ми розуміємо, що це не просто політична гра, це були такі вимогу того часу, що ми дійсно повинні щось робити для того, щоб наша армія, наша країна мала якісь певний час для того, щоб мати можливість відновити свою національну безпеку.

Але при прийнятті цього рішення, ми розуміли, що це перше читання і не таке уже важливе голосування, але воно повинне справді показати світу, що Україна готова йти на якісь поступки за ради того, щоб нас дійсно підтримали.

Сьогодні річниця вибуху гранати під стінами Верховної Ради

Сьогодні річниця вибуху гранати під стінами Верховної Ради

Да, сьогодні багато є скептиків, багато є людей, які бажають іншу інтерпретацію тих подій. Я вважаю, що цього зовсім не повинно було бути. Біль за тих людей, які загинули. Це не було кровопролиття, це не була якась жорстоко битва на фронті, це люди, які прийшли з фронту і вони загинули тут, під стінами Парламенту. Просто заради амбіцій яких ось політичних сил, які бажають показати, як вони переживають за Україну. Якщо переживаєте за Україну, то йдіть і голосуйте у залі Верховної Ради України.

Ваші політичні опоненти, які виступають проти децентралізації в тому вигляді, в якому воно має впроваджуватись, вони звинувачують зокрема і вашу фракцію, що ви начеб то працюєте проти України, впроваджуючи ці зміни до Конституції, даючи особливий статус Донбасу.

І ще один момент, який заявляють ваші опоненти, вони заявляють про політичне переслідування, через ті події, які відбулися. Зокрема «Свобода» вважає, що не мали права заздалегідь їх обвинувачувати в тому, що сталось.

Моя думка єдина, ми взагалі не маємо права когось звинувачувати. У нас у країні взагалі не має крадіїв, корупціонерів, у нас взагалі нікого немає. У нас є Генпрокуратура, є НАБУ, СБУ, інші наші карні організації. Але у нас немає покарання, то, що у нас люди не працюють, тому у нас дійсно немає, кому садити цих людей в тюрми. Тому, яке може бути політичне переслідування, коли людина шпирнула гранату в натовп людей.

Борислав Розенблат, Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка», коментував останні події пов’язанні з річною давниною.

 

Новости партнеров