Ексклюзив. Шкіряк про проведення виборів на тимчасово окупованих територіях .

Среда, 22 июня, 2016 в 10:31, размещенно в Политика /  746 /  Комментировать

Зорян Шкіряк

uk real

Ексклюзив. Шкіряк про проведення виборів на тимчасово окупованих територіях .

Пане Зорян, розкажіть, чому на вашу думку сама така кількість від 10 до 12 тисяч поліцейських ОБСЄ необхідно для проведення виборів на Донбасі?

Насправді, це не моя особисто цифра, це те що відпрацьовувалось консультантами, експертами в тому числі і громадськими організаціями. І власне, саме ця цифра, тобто від 10 до 12 тисяч поліцейських місії ОБСЄ, це та кількість людей, які можуть забезпечити нормальне проведення виборів.

До залучення поліцейських ОБСЄ для проведення виборів на Донбасі посилань немає

Чи існує, якийсь план взаємодії, Міністерства Внутрішніх Справ України та спостерігачів наразі, чи він напрацьовується?

Для цього потрібно спочатку прийняти об’єктивне рішення і взагалі мати можливість допуску будь якої місії на тимчасово окуповану територію Донецької і Луганської області.

На моє глибоке переконання, навіть те, про що ми говоримо сьогодні з поліцейською місією, це такі аморфні речі. Дай бог, щоб вони сталися, але сьогодні, яких ось посилань на те, що це б могло відбутися, немає.

Тому нам потрібно думати про інші механізми впливу. В першу чергу на Російську Федерацію, яка сьогодні є головним очільником ситуації, яка складається на Сході України. І безперечно з лідерами терористичних банд ДНР і ЛНР, для того, щоб змусити і примусити їх для того, щоб вони звільнили нашу територію.

Сьогодні день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. З огляду на те, що багато масових заходів відбуватимуться у різних куточках нашої країни, наскільки посилені заходи безпеки і скільки поліцейських та правоохоронців будуть забезпечувати безпеку усіх учасників цих заходів?

Так, сьогодні дуже важкий і знаковий день для кожного українця і ми звичайно будемо вшановувати пам’ять загиблих.

Поліція працює в посиленому режимі і безумовно в кожному місті виділено додаткові наряди, як працівників поліції, так і бійців Національної Гвардії України для того, щоб в цілому і повному обсязі забезпечити правоохорону і громадський порядок.

Якщо говорити про Київ, якщо я не помиляюсь півтори тисячі правоохоронців сьогодні вийдуть на чергування і безумовно ми будемо здійснювати всі заходи для того, щоб громадський порядок і безпека, були дотримані.

Радник Міністра Внутрішніх Справ України, Зорян Шкіряк, ексклюзивно телефоном студії News One, оперативно проінформував про можливість проведення виборів на тимчасово окупованої території та, чи можливо для цього залучити поліцейських місії ОБСЄ.

Новости партнеров