Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Іваном Крульком.

Среда, 7 сентября, 2016 в 14:38, размещенно в Деньги, Политика /  1501 /  Комментировать

Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Іваном Крульком.

uk real

Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Іваном Крульком.

Іван Крулько, Народний депутат із фракції «Батьківщина», коментує резонансну подію, яку викликала купівля квартири Нардепом Лещенком. А також своє ставлення до того, що із завтрашнього дня в газеті «Голос України», публікуватимуться прізвища Народніх депутатів, які не з’являються на засідання.

Як би ви прокоментували купівлю квартири Народним депутатом, відомим анти корупціонером Сергієм Лещенком? Чи припустимо, коли нардепи купують собі елітне житло?

Крулько: Про купівлю квартири Нардепом Лещенко

Якщо в людини кошті є і вони задекларовані, здобуті та зароблені чесним шляхом, а не злочинним, тоді проблем немає, кожен вільний витрачати свої кошти, як завгодно.

Але тут проблема іншого характеру. Тут є два моменти. Перший, це пояснення, яке дав пан Сергій і ми бачили реакцію, зокрема Мирослави Гонгадзе, яка висловила здивування. Що виявляється, що «Українська правда» виплачує дивіденди своїм співвласникам, а діти Георгія Гонгадзе не отримували за всі роки жодних дивідендів. Це була така нестиковка.

І другий момент. Насправді Сергій всю свою журналістку кар’єру і депутатську, вдає з себе Д’Артаньяна, який розкриває всіх хабарників, корупціонерів, депутатів і так далі.

Тут якраз все на клалося і трошечки є, і в суспільства, і в залі Верховної Ради, я спілкувався з рядом депутатів. Є нерозуміння стосовно того, чому ж з одного боку, намагаєшся побачити скалку в оці інших, якщо не бачиш колоду в своєму.

Але насправді, ця історія мусить навчити, що, якщо вже в країні є електронне декларування, якщо ми хочемо будувати дійсно європейську країну, то всі доходи повинні дорівнювати видаткам і жити треба по можливостям і по чесно заробленим коштам.

Із завтрашнього дня в газеті «Голос України», публікуватимуться прізвища Народніх депутатів, які не з’являються на засідання. Ефективна ця боротьба із тими, хто прогулює роботу чи ні, як ви вважаєте?

Ексклюзив Крулько: Ті депутати, які ходили на засідання, і далі будуть ходити, а ті котрі ігнорували – їм і далі буде до лампочки

Ексклюзив Крулько: Ті депутати, які ходили на засідання, і далі будуть ходити, а ті котрі ігнорували – їм і далі буде до лампочки

Я вважаю, що ті депутати, які ходили на засідання і в яких немає прогулів, вони і далі будуть ходити. А ті, котрі ігнорували, вибачте їм буде до лампочки, що про це думає суспільство і, що про це пишуть газети.

Тому що, у нас в Парламенті, половина депутатів обрані за списками, друга половина по мажоритарним округах. І якщо мажоритарники, прийшовши в Парламент на корупційній складовій, купивши округ, купивши виборців, то вони і на свій округ не з’являються. І їм абсолютно байдуже, що про них будуть думати люди, адже мандат вони отримали не через людську підтримку, а через хабарі і гроші, які були роздані на виборах або через адмінресурс.

Тому мені здається, що проблема в цьому. Хоча, будь-яка додаткова інформація, щоб суспільство дізнавалося, як працюють їхні обранці, вона буде корисною. Тому я виступаю за те, щоб такі данні публікувалися.

Новости партнеров