Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Іваном Крульком.

Среда, 7 сентября, 2016 в 14:38, размещенно в Деньги, Политика /  1116 /  Комментировать

Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Іваном Крульком.

uk real

Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Іваном Крульком.

Щодо прогнозів на цей політичний сезон. Вчора Президент виступав у Верховній Раді, багато чого сказав, щодо стратегії держави. На вашу думку, буде ця сесія Верховної Ради продуктивною і зможе Парламент ухвалити всі ті закони про які сказав Президент? Зокрема про спец конфіскацію, тому що, саме це було камінцем спотикання під час попередньої сесії.

У Парламенті на цей момент зареєстровано вже більше 5-ти тисяч законопроектів. І безумовно, що не велика частина з них, стане законами. Питання полягає в пріоритетах, які Парламент буде розставляти.

Ексклюзив Крулько: Наразі в Парламенті зареєстровано більше 5000 законопроектів

Ексклюзив Крулько: Наразі в Парламенті зареєстровано більше 5000 законопроектів

На мої переконання і переконання фракції «Батьківщина», зараз той час, коли Парламент мусить приймати ті закони, які безпосередньо стосуються людей. Тому що, іде опалювальний сезон. Тому «Батьківщина» підготувала цілий ряд законопроектів, які стосуються питання тарифу-утворення, передачі всього газу українсько видобутку на потреби населення. Які стосуються соціальних стандартів і приведення у відповідність тих вимог, які визначені Кабінетом міністрів, стосовно того, яким має бути мінімальний стандарт.

Я щойно виступав за дорученням фракції «Батьківщина» з трибуни з тим, що Парламент мусить у найближчий строк ухвалити законопроект 5059, який стосується мораторію на виселення громадян України з їхніх квартир, якщо вони не можуть сплатити комунальні тарифи.

Ми входимо у період кризи не платежів. Люди не можуть заплатити за свої комунальні послуги, через драконівські тарифи на газ і інші комунальні тарифи. Тому ми вважаємо, що Парламент має поставити мораторій, щоби люди не залишилися без останнього, що вони мають, це їхнє житло, де проживають не тільки вони, а їхні діти та родини. Тому, це один із тих законопроектів, які треба просто зараз ухвалювати, бо уже ми бачимо, що з цією проблемою люди починають стикатися.

Іван Крулько, Народний депутат із фракції «Батьківщина», прокоментував резонансну подію, яку викликала купівля квартири Нардепом Лещенком, а також своє ставлення до того, що із завтрашнього дня в газеті «Голос України», публікуватимуться прізвища Народніх депутатів, які не з’являються на засідання.

Новости партнеров