Ексклюзивно. Огризко проти пом’якшення санкцій проти Росії.

Четверг, 9 июня, 2016 в 11:11, размещенно в Политика /  892 /  Комментировать

Володимир Огризко

uk real

Ексклюзивно. Огризко проти пом’якшення санкцій проти Росії.

Володимир Огризко, ексклюзивно коментує прохання Сенату Франції пом’якшити санкції проти Росії.

Розкажіть будь ласка, чого очікувати далі, після такого кроку Франції?

На мою персональну думку, це не дружній крок відносно України. Тому що, у такій спосіб французьки депутати фактично сказали, що можна захоплювати чужі території і за це власне, якесь покарання буде, але поступово ми його знімемо.

Це насправді, популістке на мою думку рішення, яке прийнято під дуже серйозним політичним тиском від Москви.

На жаль Франція, яка в особі Президента Оланда бере участь у переговорах і намагається поставити Росію на місце, в рамках у тих всіх зусиль. З іншого боку, в особі французького Парламенту робить кроки в абсолютно інший бік.

І це сумно, тому що означає, що французький еф бешмет хитається від того, щоб підтримувати міжнародне право до того, щоб заплющувати очі на основні положення цього міжнародного права.

Для нас, це означає, що на жаль Парламентський вимір нашої роботи з Францією бажає бути значно сильнішим. Мені здавалося, що сьогодні треба на рівні Парламенту думати, яким чином співпрацювати і роз’яснювати французьким колегам суть ситуації. Бо виходячи з цієї резолюції вони цього не розуміють. І це мабуть найбільша проблема.

І з другого боку, треба думати і не тільки відносно Франції, що наша інформаційна робота за кордоном, на жаль не є достатньою.

От такі висновки я би зробив, за підсумками вчорашнього, цього сумного голосування.

Власне, фактично так, документ, який Сенат відправив до Уряду не є зобов’язуючим для Уряду. Зараз питання, яке рішення прийме французький Уряд. От, що до решти країн, які теж запровадили санкції проти Росії. Наскільки, саме такі кроки, можуть здійснювати вони, ваші прогнози?

Володимир Огризко, ексклюзивно коментує прохання Сенату Франції пом’якшити санкції проти Росії.

Володимир Огризко, ексклюзивно коментує прохання Сенату Франції пом’якшити санкції проти Росії.

Ви знаєте, це ж власне не перший такий крок. Давайте згадаємо голосування в Нідерландах. І начеб то, це теж рекомендаційний референдум, але Уряд Нідерландів заявляє, що він тепер не може діяти, як це було раніше.

Не можна виключати, що і французький Уряд скаже, ви бачите, Народні обранці сказали так і ми ж не можемо, це не враховувати. Тому безумовно, значення таких речей є для нас дуже негативним.

Як на це прореагують інші країни сказати важко. Зараз навряд чи можна говорити, чи буде щось подібне в інших Парламентах. Але і виключати це, так само на жаль не можна.

Екс-міністр закордонних справ, дипломат Володимир Огризко, коментував ситуацію із тим, що Сенат Франції передав до французького Уряду пропозиції, що до поступового пом’якшення і зняття санкцій із Росії.

Студія News One, Ірина Кирик.

Новости партнеров