Кучухідзе про невизнання Україною виборів до Держдуми РФ.

Воскресенье, 25 сентября, 2016 в 14:34, размещенно в Политика /  1873 /  Комментировать

Кучухідзе про невизнання Україною виборів до Держдуми РФ.

uk real

Кучухідзе про невизнання Україною виборів до Держдуми РФ.

Політолог міжнародник Антон Кучухідзе, стосовно виборів до Держдуми Російської Федерації і противників цих виборів у Верховної Раді України.

Нагадаємо, що Народні депутати визнали вибори до Держдуми Російської Федерації нелегітимними.

Є ситуація з Кримом, з виборами до Держдуми Російської Федерації. Рада на минулому політичному тижні не визнала вибори до всієї Держдуми Російської Федерації, через те, що голосували в Криму, тому що, Крим, за законодавством залишається українським.

Позиція Росії зовсім інакша але, стосовно ряду європейських країн, світових лідерів, не визнали вибори саме у Криму. До Держдуми в цілому, вибори визнані. Яка ваша думка стосовно цього і які юридичні наслідки будуть мати, постанова Верховної Ради і таке рішення?

Постанова Верховної Ради України не матиме жодного юридичного наслідку. Вона залишиться лише політичною декларацією. За рахунок того, що зовнішню політику України, формує і координує Президент України, а реалізує безпосередньо Міністерство закордонних справ України.

Дуже позитивно те, що на Генасамблеї ООН, Президент сказав, що Україна не визнає виборів до Держдуми в частині Криму, і це позиція МЗС, в тому числі. І саме ця позиція знаходить підтримку, серед Держдепартаменту США, серед європейської комісії і всіх інших європейських лідерів. А позиція Верховної Ради України, вона, на даний момент, немає жодної підтримки в жодної із європейських столиць.

Дивлячись на ці перспективи, Крим захоче повернутися назад. Поки ж, за інформацією людей, які представляють інтереси Кримських татар, адвокатів та інших, кримчани, у більшості своєї підтримують владу Російської Федерації. Як ви вважаєте, чим в найближчий перспективі, якщо ми можемо про неї говорити, чим буде хизуватися Україна перед кримчанами, щоб Крим повернути, хоча б намагатися це зробити?

Ексклюзив Кучухідзе: Наразі чітка стратегія повернення Криму відсутня

Ексклюзив Кучухідзе: Наразі чітка стратегія повернення Криму відсутня

На даний момент, на превеликий жаль, немає чіткої стратегії, як безпосередньо концепції, так і інституційної спроможності повернути Крим, це внутрішній фактор. І питання повернення Криму необхідно розглядати на трьох рівнях.

Перше це перетворення в Україні на ефективну і прогресивну економіку.

По-друге рівень двосторонніх відносин України зі своєю частиною території Криму, Крим – це Україна, і налагодження гуманітарних та економічних зав’язків, таким чином, щоб кримчанам було вигідніше працювати з українською стороною, ніж з російською стороною. Завжди, економічне співробітництво сприяє реінтеграції території, а не її відторгненню. Блокада ми бачимо, що вона має не достатньо позитивні результати для реінтеграції Криму.

Новости партнеров