Кучухідзе про невизнання Україною виборів до Держдуми РФ.

Воскресенье, 25 сентября, 2016 в 14:34, размещенно в Политика /  1293 /  Комментировать

Кучухідзе про невизнання Україною виборів до Держдуми РФ.

uk real

Кучухідзе про невизнання Україною виборів до Держдуми РФ.

І третій фактор це міжнародний фактор. Створення міжнародного майданчика. Зрозуміло, що Російська Федерація поки що проти обговорювати питання Криму на міжнародних форумах. Тем не менш, робота по дипломатичних каналах з боку України має вестись.

Ексклюзив Кучухідзе: РФ проти обговорення питання повернення Криму Україні

Ексклюзив Кучухідзе: РФ проти обговорення питання повернення Криму Україні

І що найголовніше, що хочу зазначити. Позиція Заходу в цьому питанні наступна. Спочатку треба врегулювати питання Донбасу і потім Сполучені Штати зокрема, готові братися системно і працювати не лише на рівні санкцій проти Російської Федерації, а системно по поверненню Криму в фактичне правління України.

Я згадав аналітику деяких європейських експертів на минулому тижні. Була така думка, стосовно того, що Крим, ще за часів Радянського Союзу був неправильно переданий Україні саме Хрущовим. Але, окупувала Крим і забрала собі, анексувала Росія, також невірно. І ось тут правова колізія. То б то, наче б то Хрущов його невірно передав Україні і наче б то, Росія його невірно в України його забрала, називаючи це анексією. Тут і є колізія, правова не свідомість, що ж насправді відбулося, і що робити у висновку. Можливо міжнародний суд, як далі бути?

Тут немає ніякої міжнародно правової колізії, за рахунок того, що з 91-го року держави світового співтовариства визнали Україну незалежною державою, в її міжнародно визнаних кордонах і складовою частиною якої, є автономна республіка Крим.

Тому ніякої міжнародної колізії нема. Крим у 2014-му році був анексований і кримська територія України за міжнародним правом.

Тоді залишається просто не зрозумілим, чому все більше європейських політиків і експертів згадують чомусь Крим, коли він ще був за часів Радянського Союзу переданий Хрущовим і від’єднався від Росії.

Політолог міжнародник Антон Кучухідзе, коментував стосовно виборів до Держдуми Російської Федерації і противників цих виборів у Верховної Раді України.

Новости партнеров