Кулуари ВР. Дерев’янко про підсумки цієї сесії Верховної Ради. Частина 2.

Пятница, 15 июля, 2016 в 20:38, размещенно в Политика /  919 /  Комментировать

Юрій Дерев’янко

uk real

Кулуари ВР. Дерев’янко про підсумки цієї сесії Верховної Ради. Частина 2.

Депутат від політичної партії «Воля» Юрій Дерев’янко, ексклюзивно про псевдо реформу під контролем Президента, та скільки реально мав би коштувати газ.

Друга частина. Коли ми кажемо про сесію, про Парламентську роботу, то Президент також має контроль над судовою владою. І це велика ганьба, що хороша реформа має такий сумний відтінок, так не треба робити судову реформу. Потрібно перезавантажити всіх без виключення суддів, але нам не можна було, щоби Президент мав на два роки можливість під себе формувати судову систему.

Дерев’янко: Президент продовжує посилювати свій вплив на органи Влади

Це те, що так само було дуже знакова І я хотів би, щоб ми чітко розділили саму судову реформу і бажання Президента контролювати хід її виконання. Хочу нагадати, що під керівництвом Шокіна, так звані реформи відбувалися і в прокуратурі. І ви чудово знаєте, що із всіх прокурорів вісімдесят відсотків пройшли переатестацію, а насправді, це всі ти люди, які цю ганебну злочину систему будували. І факти, які ми зараз бачимо по прокурору військовому, коли людина, яка працювала весь час на державній службі, в правоохоронній системі має мільйоні статки та активи і не може пояснити їх походження. Це якраз приклад того, що псевдо реформа під контролем Президента здійснювалась.

Далі, якщо ми говоримо проте, що цей Парламент виявив безпрецедентний факт покриття топ-політичної корупції і покривання офшорів те, чого не було в жодній європейський країні після гучного скандалу, пов’язаного з витоком інформації по Панамським документам офшорних компаній. Цей Парламент, більшість цього Парламенту робить це постійно, не дає можливості розслідувати всі ці скандали і політичну корупцію в тому числі.

Газова корупційна рента складає 586 гривень

Те, що саме закиденці за цю останню сесію після формування нового Уряду безпрецедентно підняли ціни на газ, це так само із негативних заслуг Парламентської більшості і Уряду. Тому, що тепер із одної тисячі гривень українці будуть платити за український газ, 586 гривень, це є така корупційна рента, яка буде потрапляти в руки власників газова-добувних приватних компаній.

Власників всі знають чудово, це Ахметов, це Коломойський, Новинський, Пінчук, в тому числі Аваков, Боголюбов, Фірташ, Льовочкін, Рудьковський і Шуфрич. Цім добродіям Уряд гарантує в рік отримання 80 мільярдів гривень за рахунок цієї корупційної націнки.

Ми робили експертні розрахунки і подивилися скільки реально мав би коштувати газ при двох підходах. Перший підхід, це той, що хоче Гройсман, що би ціна була єдина, це 5 тисяч 26 гривень сьогодні. І скільки мав би коштувати газ, якщо був би другий підхід. Якщо імпортний газ за діючим курсом іде на потреби промисловості, а вітчизняний газ на потреби населення, 2899 гривень.

При цих цінах, рентабельність, тобто кошти, які залишаються на розвиток підприємства, в Укргазвидобуванні, в державних підприємствах не менше 40 відсотків, а у приватних структур більше, як 110 відсотків. Така різниця тому, що різні ренти, різні податки для державних і приватних підприємств.

Так, що вони зробили? Їм цього недостатньо мати, навіть при таких низьких цінах 100 відсотків для розвитку у приватному секторі і 40 відсотків в державному. Вони поклали додаткові 4 тис грн цієї додаткової корупційної ренти про яку я говорю, яка фактично, якраз і забезпечує з кожної тисячі гривень 586 гривень в руки олігархам, Президенту, Прем’єру та Яценюку в тому числі. Тому такі сумні і важливі для суспільства події під час нашої останньої сесії. І дуже прикро, що мільйоні українців сьогодні не хоче чути Влада.

Кулуари ВР. Дерев’янко про підсумки цієї сесії Верховної Ради. Частина 1.

Новости партнеров