Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 2.

Среда, 13 июля, 2016 в 12:40, размещенно в Политика /  721 /  Комментировать

Олег Ляшко

uk real

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 2.

Ексклюзивне інтерв’ю в кулуарах Верховної Ради з лідером фракції «Радикальна Партія» Олегом Ляшко про повне захоплення Влади і персональну відповідальність Президента за те, що відбувається в країні.

Олег Ляшко:

Хотів би, про що, ще підкреслити. Учора, представники коаліції «Панамських патріотів» звинувачували фракцію «Радикальної партії», що це ми винні у тому, що Парламент не здатен приймати рішення, що Парламент не голосує, якісь там важливі оборонні, соціальні закони і так далі.

Я з цього привиду хотів би зробити офіційну заяву. Збулася блакитна мрія Президента Порошенка і сьогодні вся повнота Влади знаходиться в його руках. Саме тому Президент Порошенко персонально несе відповідальність за все, що відбувається в країні. Адже «БПП» має Президента, Уряд «БПП», повний вплив на правоохоронні органи, коаліція «Панамських патріотів» керована Порошенком. Тобто, вся повнота влади в Україні належить Порошенку.

Ляшко: Президент несе персональну відповідальність за все, що відбувається в країні

Тому мені дивно, коли мене звинувачують у тому, що я цій Владі, щось не даю робити. Я лідер Опозиційної фракції, Влада вся в країні належить Порошенку. Тому його намагання з одного боку захопив усю Владу у не конституційний спосіб, з іншого боку розказує я не при чому, ми не за що не відповідаємо. А хто відповідає? Уряд чий, мій, чи Порошенка? Президент чий, мій, чи «БПП»? Правоохоронні органи чиї? Коаліція «Панамських патріотів» чия? Хто ними всіма керує? Порошенко.

Од же він за все відповідає. За тарифний геноцид, за зубожіння людей, за корупцію, за зловживання. За офшори, якими він і його оточення займається. І я вважає, що це просто слабкість, боягузтво. Коли з іншого боку захоплюють усю Владу, з іншого кажуть, ми не за що не відповідаємо. Так віддайте мені всю Владу і я готовий нести усю відповідальність.

А коли Порошенко захоплює Владу і при цьому каже він не при чому, що відповідає за все Ляшко, чи ще хтось, то на чорта нам такий Президент, який боїться брати на себе відповідальність?

Ляшко: Президент боїться брати на себе відповідальність

Я стверджую, що Президент Порошенко у не конституційний спосіб захопив Владу і саме він за все відповідальний. В тому числі за обкрадання країни, за зубожіння мільйонів українців.

Порошенко у нас не збіднів. І оточення його не збідніло. І із офшорів вони гроші не вивели назад. І податки не заплатили. І корупцією, як займалися, так і займаються. А, як брати відповідальність, то боягузи, заячія душа. Ховаються і кажуть, ми не за що не відповідаємо. Не відповідаєш, склади мандат, іди гуляй. Є люди, які готові брати на себе відповідальність. «Радикальна партія» готова брати на себе відповідальність. На відміну від тих політичних пігмеїв у яких немає, ні економічної програми розвитку України, подолання безробіття, радикального підвищення зарплат і пенсій.

Вони вішають нам всім лапшу на вуха, що вони всіх забезпечили субсидіями. Собі заберіть ті субсидії, а народу дайте зарплати і пенсії нормальні. А самі живіть на ті субсидії, паразити.

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 1.

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 3.

Новости партнеров