Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 3.

Среда, 13 июля, 2016 в 15:59, размещенно в Политика /  821 /  Комментировать

Олег Ляшко

uk real

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 3.

Ексклюзивне інтерв’ю в кулуарах Верховної Ради з лідером фракції «Радикальна Партія» Олегом Ляшко коментує, що Президент у не конституційний спосіб захоплює Владу, та називає прізвища героїв, які створили коаліцію «Панамських патріотів».

Щодо подолання вето на той законопроект, що до нарахування субсидій не працюючим пенсіонерам та інвалідам. Як ви вважаєте взагалі, вдасться подолати вето, адже для цього потрібно триста голосів?

Звичайно не вдасться. Вето подолане не буде на жаль тому, що в Парламенті немає 300 спартанців, які б працювали на громадян. Ми в Парламенті бачимо коаліцію «панамських патріотів», на чолі з Президентом Порошенком. Ця коаліція виникла у результаті змови олігархів та регіоналів.

Ляшко: У Парламенті немає діючої коаліції

І сьогодні, ця коаліція «панамських патріотів» грабує українців, доводячи країну до ручки, до соціального вибуху. І всю свою корупцію прикривають тим, що Путін нападе. Якщо хтось говоритиме, якщо хтось протестуватиме проти цієї драконівський політики, то у них відразу всі, агенти Москви, Кремля і працюють на руку Путіну. А вони грабуючи країну, довивши людей до зубожіння, на кого вони працюють?

Я думаю, що вони працюють проти України. Кожен українець це бачить. І найголовніше, що бояться брати на себе відповідальність. «Радикальна партія» не боїться брати відповідальність. Ми готові відправити цей Уряд у відставку, сформувати новий Уряд. У нас є чіткій план економічних дій, радикальне підвищення заробітних плат і пенсій, радикальна боротьба з корупцією, зниження тарифів, подолання безробіття. У нас є план, який ми півроку тому презентували

У Парламенті немає діючої коаліції

Ляшко: Наша партія не боїться брати на себе відповідальність

Але їх не цікавлять створення робочих місць для українців і підвищення рівня життя, їх цікавлять тільки власні, корупційні інтереси. Бо їх нічого не пов’язує з нашою країною. Це заробітчани, які за кордонами тримають своїх родичей, своїх друзів, своїх дітей, своїх статків. Вони їх там навчають, там і женять, вони там лікуються, а Україна, це для них територія для заробляння. Виводять звідси мільярди і не платять податки. О це їхня політика. І наше завдання зупинить цю грабіжницьку політику.

Поясніть будь ласка, ви казали, що Президент прийшов до Влади у не конституційний спосіб. Що ви мали на увазі?

Я сказав, що Президент у не конституційний спосіб захоплює Владу. Ми в Парламенті не бачимо коаліції, відповідно до Конституції. Покажіть, хто входить до коаліції? Ні хто в країні не знає прізвища цих героїв, які не суть відповідальність за стан справ в країні. Я вам скажу прізвища цих героїв, Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Андрій Парубій і всі інші, хто створили цю коаліцію. В результаті якої у не конституційний спосіб було сформовано Уряд і сформовано коаліцію «Панамських патріотів» у Верховної раді.

Ляшко: Президент в не конституційний спосіб намагається узурпувати Владу

Далі Конституційний суд, який давно має відповідати за злочини Януковича, за співучасть ліквідації конституційного ладу. Вони сьогодні служать Порошенко.

Далі Центральна Виборча Комісія. Два роки тому Президент Порошенко мав би відповідно до Конституції запропонувати Парламенту переобрати ЦВК. Він і досі цього не зробив тому, що підрахуй його Охендовський працює на Порошенко фальсифікуючи вибори, зокрема в мажоритарних округах. В 206 округу на Чернігівщині кандидат від Влади Максим Микитась створив мережу підкупу людей і навіть ні ведуть виборчої кампанії. Тому, що від Влади підкуповують людей і покриває все це Центральна Виборча Комісія і так звані правоохоронні органи.

Далі Монопольний вплив Порошенка на всі правоохоронні органи. Коли вони фактично виконують політичні замовлення переслідуючи депутатів від опозиційних політичних сил. Зокрема від «радикальної партії».

Далі Формування не конституційного Уряду. Коли не існуюча коаліція сформувала Уряд Порошенка – Гройсмана в результаті змови олігархів і регіоналів. А розраховуються корупцією на митниці, корупцією податковій, роздаючи посади «на кормление борзыми щенками», як у класика. І платять за це українці. Космічними тарифами, корупцією, зловживаннями Влади, яка сама податків не платить, бо Порошенко і його оточення ховають гроші в офшорах. А українці повинні платити податки.

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 1.

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 2.

Новости партнеров