Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті.

Среда, 13 июля, 2016 в 11:31, размещенно в Политика /  796 /  Комментировать

Олег Ляшко

uk real

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті.

Ексклюзивне інтерв’ю в кулуарах Верховної Ради з лідером фракції «Радикальна Партія» Олегом Ляшко про блокування трибуни Парламенту і закону, щодо спрощеної процедури оформлення субсидій.

Ви будете продовжувати сьогодні блокування трибуни?

Так, на жаль нічого не змінюється, переговорів немає, процесу досягнення компромісу немає. Фракції Влади «Панамських патріотів» не бажають шукати компроміс, бо більшість з них до речі роз’їхалася, як ви бачите. Голосів учора за багато які законопроекти просто не було. Тому фракція «Радикальної партії» продовжитиме протест і вимогі наші не змінні.

Ляшко: Наша фракція сьогодні продовжить протест в Парламенті

Це, розслідування корупції, офшорів вищих посадових осіб держави. Зокрема Президента, голови Національного Банку, міністра фінансів. Ми вимагаємо створення комісії по обгрунтованості формування тарифів на житлово-комунальні послуги.

Ми зараз готуємось до судового розгляду. На 28 липня призначено судовий розгляд моєї заяви, яку розглядатиме окружний Адміністративний Суд міста Києва. З вимогою скасувати рішення НКРЕКП про підвищення тарифів і скасувати рішення Уряду від 29 квітня про скасування пільгової норми споживання газу для громадян і про встановлення єдиної для всіх ціни на газ в обсязі 7 тис. грн за 1 тис. м³.

Тому ми продовжуємо сидячий протест. До речі сьогодні у Парламенті поставлено на розгляд подолання вето Президента на мій закон, який Верховна Рада прийняла ще 19 червня минулого року. Цей закон передбачав спрощену процедуру на нарахування субсидії для пенсіонерів та мало імущих. Тому, що сьогодні людині, щоб оформити субсидію треба заповнювати папірці, треба ходити до відділів соціального забезпечення, доводити, що ця людина має право на субсидії.

Ляшко: Сьогодні в Парламенті розглядатимуть подолання вето Президента на закон, щодо спрощеної процедури оформлення субсидій

Більше ніж рік тому, ми запропонували і Верховна Рада проголосувала мій і моїх колег по «Радикальної партії» закон. Який передбачає, що пенсіонерам і людям, які живуть на один дохід, соціальну, трудову, чи по інвалідності пенсію, не треба заповнювати ні яких документів. І субсидія на житлово-комунальні послуги буде нараховуватися автоматично.

Адже і в пенсійному фонді і у відділі соціального забезпечення своїх підопічних, цю категорію громадян, скільки вони отримують грошей. І тому тратити час людям старшого віку на те, щоб оформляти документи на отримання субсидії, ми вважаємо це не раціональним.

На жаль Президент наклав вето на цій закон і більше ніж рік ми не можемо подолати це вето. Для того, щоб люди пенсійного віку, інваліди і інші категорії громадян отримували субсидії в автоматичному режимі.

Крім того, хочу нагадати, Парламент проголосував наш закон на початку року проте, щоб жінки у 55 років виходили на пенсію, за умовою наявності 30 років трудового стажу. На жаль Президент Порошенко так само наклав вето на цей закон і ми тривалий час вимагаємо винести його повторно да зали Парламенту. Для того, щоб проголосувати, подолати вето і дати можливість жінкам у 55 років виходити на пенсію.

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 2.

Кулуари ВР. Ляшко, щодо протесту в Парламенті. Частина 3.

Новости партнеров