Кулуари ВР. Ляшко вимагає створення двох ТСК. Частина 1.

Четверг, 14 июля, 2016 в 14:02, размещенно в Деньги, Политика /  640 /  Комментировать

Олег Ляшко

uk real

Кулуари ВР. Ляшко вимагає створення двох ТСК. Частина 1.

Лідер фракції «Радикальна партія» Олег ляшко про створення ТСК, щодо розслідуванню офшорів і корупції в вищих посадових осіб держави та по обгрунтованості комунальних тарифів на житлово-комунальні послуги.

Олег Ляшко:

Ми бачимо, як мітингують зі чорнобильської спеціалізованої медичної частини, люди по сім місяців не отримують заробітної плати. Натомість ми бачимо, замість того, щоб проголосувати закон, який дасть можливість медикам підняти заробітні плати, мати  стабільну роботу, так депутати роз’їжджаються, бо їх не цікавлять проблеми людей.

Фракція «Радикальна партія», ми продовжуємо проводити акцію сидячого протесту проти тарифного геноциду, який проведе нинішня Влада. Щойно я був у Голови Парламенту, ми знову говорили на цю тему і наші вимоги не змінні.

Ми вимагаємо створення двох слідчих комісій. Одну по розслідуванню офшорів і корупції в вищих посадових осіб держави. Зокрема Президента, Голови нацбанку та міністра фінансів.

Другу слідчу комісію по обгрунтованості комунальних тарифів на житлово-комунальні послуги. Я, наприклад, учора був у Чернігові, де у неділю будуть довибори по 206 округу. То там кандидат від Влади Микитась масово скуповує голоса людей. Натомість для кожної людини найважливіше, це питання тарифів, питання ціни на газ. Особливо в сільській місцевості, де люди повикидали груби і у них немає можливості ні кізяками топити, ні вугіллям, ні дровами, бо груб не має, а в них стоять газові котли. І питання ціни на газ надзвичайно важливе, актуальне, як для жителів сільської місцевості, так і для жителів міст.

Ляшко: Вимагаємо знизити рентну плату на видобуток вітчизняного газу

Тому ми продовжуємо наполягати, щоб Парламент не відкладне розглянув законопроект, якій ми пропонуємо і котрий дасть можливість знизити вартість житлово-комунальних послуг. Зокрема, щоб вітчизняний газ йшов на потреби житлово-комунального господарства. Також знизити рентну плату на видобуток вітчизняного газу, що дасть можливість його здешевити.

Також ми вимагаємо ліквідувати Нафтогаз. Заборонити виставляти ні підтвердженні рахунки громадянам за не надані послуги. Коли людина має в хаті холодну батарею, а приходять космічні рахунки.

Окрема хотів би сказати, що стосується розслідування корупції і офшорів Президента та Голови Нацбанку. Не що давна ми прочитали повідомлення про те, що НАБУ отримало рішення суду про доступ до документів Національного Банку України, щодо надання рефінансування. Зокрема це те, про що я говорив не одноразово.

Голова Нацбанку Гонтарева штучно обвалила курс гривні тому, що вони мільярди гривень надали рефінансування комерційним банкам. Ці банки перевели гроші у валюту, украли, вивели за кордон, банки грохнули, принесли у Фонд гарантування вкладів. І тепер з державного бюджету, треба відшкодовувати збитки вкладникам цих банків. Я вже не говорю про юридичні особи, які тримали рахунки в тих банках, які втратили своє майно, втратили обігові кошти, тощо.

Кулуари ВР. Ляшко вимагає створення двох ТСК. Частина 2.

Новости партнеров