Кулуари ВР. Ляшко вимагає створення двох ТСК. Частина 2.

Четверг, 14 июля, 2016 в 16:19, размещенно в Деньги, Политика /  1205 /  Комментировать

Олег Ляшко

uk real

Кулуари ВР. Ляшко вимагає створення двох ТСК. Частина 2.

Лідер фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко про те, як Влада розказувала українцям, що в бюджеті немає грошей, коли тим часом Гонтарева надавала ряду комерційних банків рефінансування, яке потім крали.

Олег Ляшко:

Я стверджую, що всі ці десятки мільярдів гривень рефінансування, які в не законний спосіб видавав Національний Банк України, все це робилося командою Президента і його оточення. Саме вони, Голова Нацбанку Гонтарева, як колишня співробітниця бізнес-імперії Порошенка, виконувала його не законні команди. Надавала цілому ряду комерційних банків рефінансування, яке потім крали.

Голова НБУ Гонтарева штучно обвалила курс гривні

Тобто, замість того, щоб піднімати заробітні плати і пенсії, вони розказували, що в бюджеті грошей немає, натомість десятки мільярдів гривень рефінансування надане Нацбанком, вивели за кордон, перевели в валюту і зараз відпочивають на островах і ховаються. Українськи громадяни, український бюджет має платити за цю корупцію вищих посадових осіб.

Тому ми продовжуємо наполягати на тому, щоб в Парламенті була слідча комісія по розслідуванню корупції, офшорів, Президента Порошенка і Голови Національного Банку та міністра фінансів, від якого ми вимагаємо відставки, як і від Голови Нацбанку. Відповідні проекти постанов зареєстровані в Верховної Раді.

Ляшко: Наша фракція продовжує «сидячий протест» в Парламенті

Тому ми наполягаємо на тому, щоб Парламент продовжував працювати, поки не вирішить питання тарифів, питання корупції, питання зловживань вищих посадових осіб держави.

Якщо ТСК не створять, чи будете ви голосувати, підтримувати якісь ініціативи з тих, що є сьогодні на порядку денному? І чи відомо вам мабуть з політичного середовища, чого сьогодні немає законопроекту про спец конфіскацію?

Тому що, цій законопроект про спец конфіскацію немає голосів, тому його і нема на порядку денному. Що стосується інших ініціатив, ми наполягаємо на тому, щоб були враховані наші пропозиції. По зниженню тарифів, по здешевленню газу, створення робочих місць, радикальне підвищення заробітних плат і пенсій, відповідні законопроекти ми зареєстрували.

Ляшко: Ми в опозиції до Влади, але ми не в опозиції до України

До тих пір, поки наші вимоги не будуть задоволені, не будуть створенні слідчі комісії ми не будемо брати участь, можливо лише у якомусь надзвичайному випадку де питання оборони, питання національної безпеки, там де в коаліції «Панамських патріотів» не вистачатиме голосів, фракція «Радикальної партії» можливо голосуватиме. Тому, що ми в опозиції до Влади, до того грабіжницького курсу, який проводе Влада, але ми не в опозиції до України.

І треба не забувати, що у нас на фронті іде війна, що щодня гинуть наші військово службовці. І завдання і обов’язок кожного, це захищати і зміцнювати обороноздатність країни.

Чому нема голосів під спец конфіскацію?

Попитайте в тих, хто не голосує. Ми вважаємо, що кошти Януковича повинні бути конфісковані. Чому Парламент за це не голосує, у мене так сама є питання. Можливо тому, що там є багато зацікавлених у тому, щоб кошти Януковича не були повернуті до державного бюджету.

Кулуари ВР. Ляшко вимагає створення двох ТСК. Частина 1.

Новости партнеров