Кулуари ВР. Олег Березюк щодо процедурі створення ТСК з розслідування діяльності уряду Яценюка.

Среда, 20 апреля, 2016 в 15:55, размещенно в Политика /  1017 /  Комментировать

Олег Березюк

uk real

Кулуари ВР. Олег Березюк щодо процедурі створення ТСК з розслідування діяльності уряду Яценюка.

Кого «Самопоміч» підтримуватиме, Юрія Луценка чи другу кандидатуру розглядатиме?

Юрія Луценка ще ніхто не виносив для того щоб навіть про це говорили, але наші чіткі позиції які очевидні і прогнозовані деполітизація проходитиме і її віддаленість від політичних і олігархічних кіл є основою її якісного функціонування.

Сьогодні відразу два комітети будуть розглядати діяльність голови Національного Банку України Гонтаревої. Скажіть будь ласка, як ви можете це прокоментувати і взагалі кажуть, що її можуть запідозрити у використанні службового становища для власних потреб.

Ці комітети є для того, щоб це розглядати і ці чутки мають бути або спростовані, або доведенні і вона має або понести покарання, або бути героєм. Це така природа Парламенту. Головне, щоб це було, тому ми так домагаємся, щоб був прийнятий закон про тимчасові слідчі комісії Парламенту, які би мали слідчі функції, тоді б було страшно, по правді страшно.

Звичайно цей закон може бути кимось використано і в поганому непродуктивному руслі але будь-якій якісний закон поганою людиною може бути використано. Для цього є суспільство, для цього є медіа які би мали бути незалежні і ефективні в висвітлені  цих питань.

Юлія Тимошенко сказала з трибуни про те що усі фракції надали своїх можливих кандидатів на ТСК, що до розслідування Яценюка, кажуть що окрім «БПП» і «Народного Фронту», тобто відповідно ваша фракція не дала своїх кандидатів, розкажіть будь ласка.

Це також є прояв контролюючий функції Парламенту. Парламент повинен дивитися на те що зробилось в минулому для того, щоб не повторювати помилки в майбутньому. Наша фракція надала своїх фахівців і це власно фахівці в галузі фіскальної політики, палива, енергетики, нафти і в галузі комунальної та житлово-комунальної сфери. Це Тетяна Острікова, Вікторія Войціцька і Альона Бабак.

Це є люди, які дуже глибоко розуміють всі системи координат, яких найбільших зловживань по великому рахунку на сьогоднішній день.

Щодо нового уряду, на вашу думку, чи є у нього перспективи, чи він тимчасово призначений?

Ми будемо уважно спостерігати за діями уряду Гройсмана

У кожного уряду є завжди перспективи. І тому ми на сьогоднішній день уважно спостерігаємо за діями уряду, хочемо побачити його конкретні пропозиції до дій. Сьогодні вони мають декілька днів або декілька тижнів спокійної праці для того, щоб показати перші результати. Якщо перші результати будуть якісні, ці люди які будуть в опозиції відстоювати інтереси людей через діяльність уряду, в тому числі.

А якщо результати не будуть якісними?

Наступний уряд буде, уряд це не догма і Парламент не догма, також як і Президент але на відміну від Парламенту може бути змінений без волевиявлення людей. Тому що люди дають свою волю Парламенту і Президенту, а уряд може мінятися хоть кожного року, кожних півроку. І це є ознака якісного існування держави але Парламент має стояти на принципових засадах, але не засадах репрезентантів олегархічної системи, а людей, які сьогодні є джерелом влади у всій країні.

Новости партнеров