Мосійчук коментує зняття недоторканності з Онищенка.

Четверг, 16 июня, 2016 в 10:37, размещенно в Политика /  760 /  Комментировать

uk real

Мосійчук коментує зняття недоторканності з Онищенка.

Ексклюзивно, Ігор Мосійчук телеканалу News One, в кулуарах Верховної Ради.

Я думаю, що помилки всіх вчать. Що стосується затримання і арешту, можливо, моє голосування в цих пунктах буде залежати від аргументації, яку наддасть Генеральний прокурор і, яку аргументацію наддасть сам пан Онищенко.

Що до самих корупційних схем в Укргаз видобуванні, я думаю, що це діти в дитячому садку знали, це не новина абсолютно. Це питання підіймалось до і після Революції Гідності, нещодавно ми підіймали його в контексті колишнього Міністра екології Шевченка. То б то, це абсолютно не новина для суспільства, головне, яка аргументація буде продиктована НАБу і Генеральним прокурором для Парламенту і власне для суду.

Але в порядку денному, так і подання, що до вас, так і подання, що до Онищенка його немає.

Це абсолютно правильно, тому що, має відбутись процедура. Процедура говорить про те, що має розглянути регламентний комітет, після цього депутати мають включити до порядку денного і відповідно відбутися. Навіщо порушавати закон і витирати ноги о Конституцію.

Тут інше питання і це буде лакмусовим папірцем. Чи з’явиться на засідання комітету та Парламенту, сам пан Онищенко.

Якщо розглядати за повною процедурою, так би мовити, в Регламентному комітеті, це може зайняти приблизно 2 тижні. Деякі депутати висловлювали побоювання, що пан Онищенко може за цей час поїхати з країни. Як ви до цього ставитесь і, що ви з цього приводу можете сказати?

Я нічого не можу сказати за пана Онищенко, тому що, моє прізвище Мосійчук і я з країни не поїхав. Я виїжджав з країни на лікування і повернувся, ходжу на роботу до Парламенту, веду публічний спосіб життя і нікуди зникати не збираюсь, хто б там не казав, що буде повторне, потрійне, іще якесь там подання.

Що стосується пана Онищенко, це питання більше до нього. Моя думка, може бути і так, і так.

Ексклюзивно, Ігор Мосійчук телеканалу News One, в кулуарах Верховної Ради.

Ексклюзивно, Ігор Мосійчук телеканалу News One, в кулуарах Верховної Ради.

Але все одно треба розглядати за повною процедурою?

Звичайно, якщо ми хочемо спростити доступ до правосуддя, ми маємо ввести зміни до Конституції і до регламенту Верховної Ради і тільки таким чином, інакше, це буде порушення закону.

В понеділок, на порядку денному було заплановано обрання членів ЦВК, воно стояло на порядку денному, сьогодні воно відсутнє. Чи відомо вам, щось з цього привиду, не вдалося домовитися і чи зустрічалася власне ваша фракція із членами майбутнього Центрвиборчкому?

Якщо вже зробив подання Президент, не врахувавши інтереси трьох фракцій Парламенту і навіть «Народного Фронту» не врахувавши до кінця, то це питання має мінімальні шанси на проходження до Парламенту.

Згідно процедури і ми на цьому наполягаємо, має відбутися зустріч фракцій з людьми, які претендують на членство в Центральній Виборчій Комісії. Ми на фракції вирішили, що ми зробим таке засідання публічним, запросим вас, представників преси для того, щоб суспільство могло побачити, кого і які претензії до кого і тому подібне. Я думаю це є ключовим моментом.

Я думаю, що Президент прислухався, прислухалось також керівництво Парламенту і що можливо навіть сьогодні і не буде цього питання на порядку денному.

Новости партнеров