Огризко про концепцію Держпрограми про відновлення і розвитку світу в східних регіонах України.

Четверг, 1 сентября, 2016 в 10:38, размещенно в Политика /  1302 /  Комментировать

Огризко про концепцію Держпрограми про відновлення і розвитку світу в східних регіонах України.

uk real

Огризко про концепцію Держпрограми про відновлення і розвитку світу в східних регіонах України.

Кабинет Министров, 31-го августа, одобрил концепцию Госпрограммы о восстановлении и развитии мира в восточных регионах Украины. Документ на заседании представил министр по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Вадим Черныш.

По его словам, в разработке принимали участие 150 не правительственных мировых организаций. Проект охватывает инфраструктуру, социальные услуги, ликвидацию ущерба окружающей среде, экономике и общественной безопасности.

Подробности пока не раскрываются, хотя Георгий Тука в эфире News One, говорил, что проект этого документа проходил общественные слушания в восточных областях Украины.

Кабмін схвалив концепцію держпрограми з відновлення Донбасу

Прокомментирует данную концепцию, а также поможет разобраться с главными вопросами, которые связаны с Минским процессом, экс-министр иностранных дел Украины Владимир Огрызко.

Что вам известно об этом документе, какое вообще его значение, по-вашему?

Відомо те, що він опублікований і всі бажаючі його можуть прочитати. Написані абсолютно розумні і правильні речі, крім одного моменту, який у мене вже давно викликає певні застереження.

Огризко: Відновлювати за власний кошт те, що зруйновано агресором, це не адекватно

Огризко: Відновлювати за власний кошт те, що зруйновано агресором, це не адекватно

Ми знову беремо на себе те, що має робити країна агресор, тобто Росія. Ми знову будемо відновлювати те, що зруйновано агресором за власний кошт. Що мені здається, абсолютно не адекватним і не правильним.

Ми мусимо справді порахувати всі збитки, які задано країною агресором. По-друге, ми мусимо проінформувати про це світове співтовариство. І третє, ми повинні разом з цивілізованим світовим співтовариством, змусити країну агресора заплатити за заданий Україні збиток.

Есть ли, какой-то юридический механизм? Может быть сегодня Украина на себя берет эти затраты, а потом обращается в международные структуры, а потом уже после окончания всех военных действий, страна агрессор компенсирует всю сумму Украине?

Це насправді, треба було робити з самого першого дня цієї агресії, ми надто довго, на мою думку, рахуємо ці збитки. Но, вже начебто з’явилися певні результати, називають вже конкретну цифру.

Те що, ми повинні будемо звернутися з цими позовами до міжнародних судових структур, то це очевидно. І дуже добро, що вже не лише держава але і конкретні зацікавленні сторони, окремі підприємства, особи, роблять це, то це і є свідченням того, що агресору не вдасться зробити так, що він буде руйнувати Україну, а ми за це будемо платити. Це абсолютно не адекватний підхід.

Новости партнеров