Огризко про концепцію Держпрограми про відновлення і розвитку світу в східних регіонах України.

Четверг, 1 сентября, 2016 в 10:38, размещенно в Политика /  1096 /  Комментировать

Огризко про концепцію Держпрограми про відновлення і розвитку світу в східних регіонах України.

uk real

Огризко про концепцію Держпрограми про відновлення і розвитку світу в східних регіонах України.

Хотелось бы еще спросить, по поводу предстоящих встреч в рамках Нормандской четверки, какая по-вашему перспектива?

Питання не в Нормандській четвірки, а питання в тому чи знову ж таки Україна і Захід, зможуть примусити Путіна робити те, що потрібно робити цивілізованій країні. Якщо, це вдасться, тоді і Нормандська четвірка і Фламандська та якась завгодно інша буде потрібна.

Министр иностранных дел Германии Штайнмайер, сделал такое заявление, что если Россия выполнит взятые на себя обязательства в рамках Минского процесса, то ее даже могут вернуть в G8. Такой метод подходит, чтоб повлиять на Путина?

Але, ви ж бачите, що вона щодня, не тільки зменшує свої злочини, вона їх збільшує. Тому про які виконання може йти мова? Це теоретично правильно але послухайте людей, які від туди повертаються і ви побачите, що там до припинення вогню, як до місяця рачки. Тобто, це абсолютно, так би мовити, політичні фантазії.

Огризко: Штайнмайер мусить перейти до тактики примусу, а не говорити, що можливо та колись

Огризко: Штайнмайер мусить перейти до тактики примусу, а не говорити, що можливо та колись

Якщо Штайнмайер, замість того, щоб говорити можливо, колись щось Росія зробить, перейшов до тактики примусу, яку Росія розуміє краще за всі інші аргументи. От тоді можна було би про щось говорити. А так, це поки що перекладання з пустого в порожнє, як кажуть.

Как вы видите перспективу прекращения огня с 1-го сентября? Вчера даже говорили о том, что может состояться телефонный разговор в рамках трехсторонней контактной группы, поскольку условия не выполняются.

Петр Порошенко, выступая в Мариуполе сказал, что вся ответственность на России, ее нужно заставлять выполнять это условие. Но пока не понятно, как?

Огризко: Росія керується традиціями і правилами IXX-го століття, а ні здоровим глуздом

Це абсолютно правильно, він сказав, що готовий підписатися під цією заявою. А от як? Повторюю ще раз, тільки через тиск і через примус. Іншої логіки ця країна не розуміє, ось у чому проблема. На від міну від всіх інших, які керуються міжнародним правом та глуздом, а ці керуються, традиціями і правилами IXX-го століття, тобто розбоєм. З такими країнами, тільки як через примус, говорити не можна.

Экс-министр иностранных дел Украины Владимир Огрызко, помог разобраться в главных вопросах, которые связаны с Минским процессом. Действительно там накопилось очень много и комментируют многие, но, что делать, не совсем понятно.

Новости партнеров