Партії, які можуть потрапити до Верховної Ради. Результати опитування КМІС.

Среда, 5 октября, 2016 в 13:49, размещенно в Политика, Топ-политика /  1755 /  Комментировать

Партії, які можуть потрапити до Верховної Ради. Результати опитування КМІС.

uk real

Партії, які можуть потрапити до Верховної Ради. Результати опитування КМІС.

Якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня – до Парламенту за партійними списками пройшли би сім політичних сил. Про це свідчать результати власного опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у вересні.

Вказується, що більшу підтримку ніж інші партії отримали б ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка» і «Опозиційний Блок». Зазначимо, що партія депутата від «Опозиційного Блоку» Вадима Рабіновича і екс-члена цієї ж фракції Євгена Мураєва «За життя», згідно із даними КМІС проходить до Парламенту. Партія «За життя» існує трохи більше двох місяців, вона була створена 26-го липня. Ця партія заходить у Парламент з сьомої позиції набираючи 5.3% голосів.

Сім політичних партій пройшли б до Парламенту, якби вибори відбулися наприкінці вересня

Результати опитування КМІС.

Сім політичних партій пройшли б до Парламенту, якби вибори відбулися наприкінці вересня – результати опитування КМІС.

Результати опитування КМІС.

Сім партій проходить до Парламенту, за даними КМІС. Як ви вважаєте, наскільки репрезентативні ці данні і, як можете пояснити те, що «Блок Петра Порошенка» втрачає позиції з кожного місяця?

Політолог, Ярослав Федоренко:

Наскільки я зрозумів, ВО «Батьківщина» все ж таки проходить на першому місці. І рейтинг з останнім часом в них помітно виріс. Скажімо так, повернення Надії Савченко та її гучні заяви, вони якраз і роблять рейтинги цієї партії.

Думаєте лише це, чи тещо, рейтинги провладних сил ідуть вниз?

Федоренко: Суспільство менше починає вірити у певні політичні рішення

Федоренко: Суспільство менше починає вірити у певні політичні рішення

Я не скажу, що вони стрімко їдуть вниз так, як стрімко піднімається «Батьківщина». Ще наприклад, «Опозиційний Блок», так само піднімається в своєму рейтингу. І на фоні того, що «Блок Петра Порошенка» та інші провладні політичні партії, не скажу, що вони дуже різко спускаються вниз але все ж таки, існують певні політичні рішення, які відбуваються від Влади в які суспільство все менше починає вірити. І тому, таким чином, вони вже свій голос віддають іншим партіям.

«Народний Фронт» не представлений в цій сімці. Зараз активно обговорюють ймовірність ребредингу «Народного Фронту». Мовляв, на базі «Азова» формується політична сила. Як ви вважаєте, чи має «Народний Фронт» ще шанси увірватися у політичне життя України? Зараз у них надзвичайно низькі показники.

В політичному житті України може бути присутня будь-яка партія. А от, потрапити в Верховну Раду… Я думаю, що якраз на наступних виборах, як парламентських, так і місцевих скоріш за все, що «Народний Фронт» зможе собі взяти певну частину виборців. Але на Верховну Раду, ні.

Тому що, останнім часом ми бачимо, що жодної політичної активності, у цієї фракції просто немає. Тому, вони, або з якимись певними іншими політичними фракціями, висувають якісь політичні позиції. Бо самостійності на жаль, у цієї фракції на сьогодні нема.

Новости партнеров