Підсумки політичного тижня з Ганною Свириденко.

Суббота, 8 октября, 2016 в 12:40, размещенно в Политика /  1858 /  Комментировать

Підсумки політичного тижня з Ганною Свириденко.

uk real

Підсумки політичного тижня з Ганною Свириденко.

Євгеній Мураєв досить чітко виразився з цього приводу. І дійсно, багато експертів політологів говорять проте, що  меморандум, який був оприлюднений і взагалі співпраця між Україною та МВФ, це такий натяк на дешеву Україну. Тобто, коли в Україні все дешево і можна за безцінь все купити. Мається на увазі і земля, і підприємства, і таке інше.

Як ви вважаєте, така співпраця, такі мотиви наших партнерів за кордону, вони припиняться після стабільної політики у Сполучених Штатах, коли там будуть вибори, про що сказав пан Мураєв?

Свириденко про співпрацю з МВФ.

Свириденко про співпрацю з МВФ.

Це напевне комплексне питання. Взагалі, щоб ми підписували для України більш вигідні договори, угоди, то в першу чергу Україна має стати суб’єктом міжнародних відносин, а не об’єктом. Тому що сьогодні наша дипломатія не допрацьовує.

Свириденко: Міжнародні партнери розуміють, що справу з нами мати важко

Влада сьогодні анонсуючи, що ми боремось з корупцією, проводимо реформи але давайте згадаємо офшорний скандал. Тобто, фактично для наших зовнішніх партнерів Влада нічого не робить. І зрозуміло, що наші міжнародні партнери не зовсім нам довіряють. Навіть і окремі питання, щодо Мінських домовленостей. Вони на нас тиснуть, щоб все ж таки ми проводили вибори, щоб ми надали особливий статус.

Це говорить проте, що інтерес вже не такий високий до нашої країни і вони розуміють, що справу з нами мати важко. От навіть ми вже підписали меморандум, ми там прописали, що ми приймемо закон, щодо продажу земель але ми на днях продлили мораторій.

Новости партнеров