Порядок денний засідання Верховної Ради 21,04,2016

Четверг, 21 апреля, 2016 в 10:17, размещенно в Политика /  1151 /  Комментировать

Порядок денний засідання Верховної Ради 21,04,2016

uk real

Порядок денний засідання Верховної Ради 21,04,2016

Основною інтригою сьогоднішняго дня залишається питання, чи все таки розглянуть нового Генерального прокурора, чи з’явиться він в Україні.


Тож, вже відомо, що вчора профільний комітет підтримав головний законопроект, власне який передбачає людині яка немає спеціальної освіти очолювати генеральну прокуратуру. Але цей законопроект передбачає також, що людина має хоча б працювати 3 роки у правовій сфері аби зайняти таку високу посаду.

На порядку денному станом на ранок такого законопроекту на сьогодні немає, але будемо бачити, можливо саме під час ранкового засідання Верховної ради він як раз і буде внесений в порядок денний.

Крім цього, важливим сьогодні для парламентаріїв залишаються питання, які стосуються охорони здоров’я, їм присвятять чи мало сьогодні часу, також питання інформаційної політики.

Також нагадаємо, що напередодні Президент Петро Порошенко закликав Народніх депутатів проголосувати за низку законопроектів, які потрібні нам для співпраці з Міжнародним Валютним Фондом. Президент зазначив, що ці законопроекти належать до першочергових. А на передодні віце-прем’єр Степан Кубів заявив про те, що Україна після цього матиме шанс вже отримати транш від МВФ до першого липня.

Новости партнеров