Разумков про масові акції протесту та посилені заходи безпеки.

Вторник, 15 ноября, 2016 в 17:29, размещенно в Политика, Топ-политика /  2683 /  Комментировать

Разумков про масові акції протесту та посилені заходи безпеки.

uk real

Разумков про масові акції протесту та посилені заходи безпеки.

У Києві одночасно проходять кілька акцій протесту. Правоохоронці оголосили про посилені заходи безпеки. Ексклюзивне інтерв’ю з експертом та політологом Дмитром Разумковим.

Правоохоронці зробили низку примітивних заходів, було мобілізовано Нацгвардію, було перекрито Хрещатик. Від ранку, певні труднощі спостерігалися і в середмісті, щодо руху, і на околицях. Основна транспортна артерія середмістя Хрещатик, вона якщо перекривається, то блокує рух фактично в усій центральній частині міста.

Разумков про посилені заходи безпеки у Києві.

Разумков про посилені заходи безпеки у Києві.

Як ви думаєте, чи може це викликати обурення і чи не на це розраховувалось, зокрема правоохоронними органами?

Не думаю. С учетом того, что все понимали, что будут акции протеста, все к ним готовились, то это было достаточно понятное и логичное движение Национальной гвардии и внутренних войск. Если же мы говорим о пробках, то они были и вчера, добавила проблем и погода. Проблема с коммунальными службами у нас все равно остается.

Масові акції протесту, нові Майдани не на часі, переконана Народний депутат Надія Савченко. Каже, до людей потрібно виходити, питати про їхні проблеми але стравлювати через політичну боротьбу не потрібно.

Савченко про масові акції протесту в Україні.

Савченко про масові акції протесту в Україні.

Комусь дуже хочеться, щоб ще одним кривавим Майданом Україна народилася не готовою до життя. А я хочу, щоб Україна була готова до життя. Зараз зарано людей молотить. Зараз закінчиться все тим, що всі опозиційні, провладні, які будуть битися між собою, стравлять людей і люди просто поб’ються один з одним, а до влади прийдуть знову негідники. Не тій зараз Майдан, не ті зараз виходять, люди схаменіться. Нам не можна розколюватися, нам не можна розходиться в різні сторони, створювати стонадцять партій, битися одна з одною. Це знову просто боротьба за владу, за владу Влади. Почніть вже врешті решт свою, за те, щоб Влада була народною.
 — Надія Савченко

Я не знаю тут, яке питання ставити, прокоментуйте просто.

Я не совсем понимаю такую риторику. Потому что, с одной стороны, давайте не выходить, не обсуждать проблемы. С другой стороны, с людьми нужно общаться. И с третьей стороны, она говорит о том, что власть должна быть народной.

Тем не менее до следующих выборов достаточно далеко, если мы говорим о том, что досрочных не будет. Поэтому, желание сохранить мир мне понятно, а остальная риторика не совсем ложится в какую-то логическую цепочку.

Новости партнеров