Шкіряк: Віктор Янукович – зрадник України.

Пятница, 2 сентября, 2016 в 19:41, размещенно в Политика /  1307 /  Комментировать

Шкіряк: Віктор Янукович – зрадник України.

uk real

Шкіряк: Віктор Янукович – зрадник України.

Радник Міністра внутрішніх справ, Зорян Шкіряк, коментує звинувачення Генпрокурора Луценка в адміністративному правопорушенні, адвокатами Януковича.

Як ви прокоментуєте те, що Янукович звинувачує Генпрокурора Луценка в адміністративному правопорушенні? Направлено подання до поліції, як поліція буде реагувати?

Взагалі це подання, справді має місце. Я ставлюся до цього з відвертою іронією. Безумовно ця історія навряд чи буде мати, будь-яке юридичне процесуальне продовження. Оскільки сама по собі, є виключно інформаційною технологією, яка немає жодного відношення до будь-яких процесуальних речей.

Ексклюзив Віктор Янукович звинувачує Генерального прокурора Юрія Луценка в адміністративному правопорушенні

Ексклюзив Віктор Янукович звинувачує Генерального прокурора Юрія Луценка в адміністративному правопорушенні

Зі своєї сторони можу висловити свою особисту громадянську позицію. Я вважаю Віктора Януковича вбивцею, державним зрадником і безперечно відповідальним за тотальне розграбування країни, і за вбивство українських патріотів. Тому вони можуть і на мене в суд подавати, звертатися в органи правосуддя.

Але, у всій цій історії, є один позитивний момент. Янукович та його кремлівські посіпаки, сьогодні знаходяться під крилом у Путіна. Досить часто висловлювали думку про нелегітимність української Влади. Сьогоднішнім звернення до Національної поліції, вони визнали українську Владу. І безумовно, це мабуть хорошій посил до того, щоб такі очікувати, рано чи пізно, Януковича тут. І безумовно судити по всій строгості законів України. У мене стосовно цього жодних сумнівів нема.

Ексклюзив Шкіряк: Росія продовжує інформаційну війну проти України

Ексклюзив Шкіряк: Росія продовжує інформаційну війну проти України

При цьому я хочу наголосити, що сама ця історія з цим зверненням до Нацполіції, є виключно інформаційною технологією. Тобто, сьогодні Путін достає його з кишені (Януковича). Но ми повинні розуміти, що Янукович зараз знаходиться в стані глибокої депресії.

Безумовно нас чекає дуже цікава осінь. Ви бачите, що активізувалися всі деструктивні антиукраїнські сили. В тому числі і ті, хто називає себе «патріотами». Ви бачите, як сьогодні намагаються в засобах масової інформації вдаватися до дискредитації і Національної поліції, і особисто Міністра внутрішніх справ, і Президента також української армії. Також всі бачили історію зі студентами.

Тому, це нормальна ситуація і ми до цього абсолютно готові. І я хочу заспокоїти всіх, хто носить думку про те, що все пропало, зрада і таке інше. Все буде добре і осінь проживемо, і зиму, і українська армія сильна, і реформа буде тривати. І Міністр внутрішніх справ знаходиться в бадьорому стані, і буде продовжувати кардинальні, і революційні реформи, які сьогодні відбуваються в Міністерстві внутрішніх справ.

У нас досить часто так виходить, що ті, хто називає себе «патріотами», кормляться у Льовочкіна та Фірташа, є друзями Столярової та Шувалова, а інші великі антикорупціонери, виявляється мають рахунки у Сбербанку Росії, країні агресора, яка вбиває українських громадян.

Тому в нашій країні, дивуватись мало чому, питання в тому, що популізм це, є ворог і ясно, що здравомисляче населення України, це прекрасно розуміє. Сьогодні найголовнішим пріоритетом, має бути збереження держави.

І те що говорять сьогодні адвокати Януковича, це абсолютна профанація. Хоча треба сказати, що адвокати мають на це право, їм за це платять гроші. І безумовно, з юридично процесуальної точки зору, вони мають на це повне право.

Новости партнеров