Сідоренко про обшуки у Геннадія Кернеса.

Четверг, 15 сентября, 2016 в 12:46, размещенно в Политика, Топ-политика /  1545 /  Комментировать

Сідоренко про обшуки у Геннадія Кернеса.

uk real

Сідоренко про обшуки у Геннадія Кернеса.

Як повідомила речник Генпрокуратури Лариса Сарган, йдеться про кримінальне провадження, про розкрадання землі у Харкові площею більш ніж 654 гектари і вартістю більш ніж 4 мільярди гривень.

Яка у вас є інформація, що зараз відбувається у місті, де мешкає Генадій Кернес? І де сам Генадій Кернес перебуває зараз?

Ексклюзивне інтерв’ю з Юрієм Сідоренко, прес-секретарем Геннадія Кернеса, у якого сьогодні з ранку проходять обшуки:

Генадій Кернес перебуває у готелі «Національ». Готель зараз зачинений на вхід, з нього можна вийти, так як в ньому проводиться обшук. На скільки я знаю, обшук також проводиться у Міський Раді. Також, як мені повідомили адвокати Михайла Добкіна, що обшук проводиться і у нього вдома. Тут одне питання, чи знає про це Верховна Рада.

А чи було вручено підозру пану Кернесу, стосовно того провадження, за фактом якого відбуваються обшуки про нібито розкрадання 654-х гектарів землі?

Ексклюзив Сідоренко: Є підстави вважати, що це політичне замовлення

Сідоренко: Є підстави вважати, що це політичне замовлення

Я не знаю, бо знаходжусь не на місці але зі слів адвокатів, я розумію, що це справа 2014-го року. Яка успішно була покладена до шухляди і не розслідувалась, а тут, раптом її дістали з під сукна. Є певні підстави вважати, що все це схоже на політичне замовлення.

Чому ви вважаєте, що це політична справа, поясніть докладніше?

А чому ця справа з 2014-го року не розслідувалась, у вас нема питань?

Речник Генпрокуратури Лариса Сарган, повідомляє, що вже виїхали спецпідрозділи СБУ, «Альфа» на місце подій, тому що хтось із фігурантів справи чинив опір. Про кого саме йдеться чи ви знаєте?

Ні, я не знаю. Вважаючи на стан Геннадія Кернеса, я припускаю, що ніякого опору він чинити не міг.

В загалом, вас здивували ці обшуки чи може були якісь події, які могли свідчити проте, що подібне може відбутися?

Нічого не було. Два роки, як справа була порушена чи відкрита і ні яких зрушень в цьому питанні не було, нікого не допитували, ніхто нічим ні цікавився, як тут раптом обшуки в багатьох місцях, включаючи готель «Національ» і Міську Раду, і помешкання Добкіна.

Чи знаєте ви, яких дій варто вживати щодо обшуків у пана Добкіна, який є Народним депутатом і має недоторканність?

Сідоренко: Верховна Рада не давала погодження на цей обшук

Ні не знаю але зі слів адвоката, цей обшук є не законним, так як і погодження на нього Верховна Рада не давала, і зовсім нічого. Авжеж, у Народного депутата є статус недоторканного і помешкання у якому він мешкає так само.

В загалом вже, коли можна буде зв’язатися із самим паном Кернесом, чи можете повідомити?

Я думаю з цим питанням краще звертатися до Генпрокурора Юрія Луценка.

Як повідомив щойно в ексклюзивному коментарі Юрій Сідоренко прес-секретар Геннадія Кернеса, йдеться про справу, якій вже більше ніж два роки. У мерії Харкова, це власно все, що відбувається, називають політичним замовленням.

Новости партнеров