Свириденко про перспективи отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

Среда, 16 ноября, 2016 в 18:56, размещенно в Общество, Политика /  1735 /  Комментировать

Свириденко про перспективи отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

uk real

Свириденко про перспективи отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

Сьогодні депутати звернулись до представників ЄС, голів Урядів, щодо надання Україні безвізового режиму. Цю новину прокоментує Ганна Свириденко, правозахісницею, доктором філософії в області права.

Сьогодні український Парламент закликав Євросоюз до кінця 2016 року ухвалити рішення про надання безвізового режиму. На вашу думку чи поможе це рішення пришвидшити процес та які можуть бути наслідки цього звернення?

До речі, ще і позавчора Рада ЄС зазначила, щодо важливості вчасного завершення лібералізації безвізового режиму. Але Рада ЄС не зазначила такий певний часовий проміжок, що означає вчасно.

Ексклюзив Свириденко: Скільки разів не промовляти слово халва, в роті від цього солодше не стане

Ексклюзив Свириденко: Скільки разів не промовляти слово халва, в роті від цього солодше не станеСкільки разів не промовляти слово халва, в роті від цього солодше не стане

В той же час, давайте будемо відвертими, скільки разів не промовляти слово халва, в роті від цього солодше не стане. Адже Влада раніше постійно нам обіцяла безвізовий режим кожного півроку, зараз обіцяє кожний місяць.

Хоча в той же час, всі соціологічні дослідження свідчать, що питання запровадження безвізового режиму, не є першочерговим для населення. Сьогодні в край бідні люди, високий рівень корупції, безробіття. І я вважаю, що Влада має приділяти увагу більш цим питанням. І реально людина, яка сьогодні пенсіонер, або пересічний громадянин, який працює і отримує заробітну плату у півтори тисячі гривень, навряд чи вони вирішут завтра полетіти до Німеччини, чи Франції попити кави. І постійне анонсування цих відповідних процесів, зі сторони для мене виглядає, як Президент хоче отримати, такий певний символічний трофей.

Також, в третьому комітеті Генасамблеї ООН, прийняли резолюцію щодо Криму. Поясніть суть цього документу, як він може вплинути на ситуацію з окупованим півостровом?

Ексклюзив Свириденко про ухвалену на Генасамблеї ООН резолюцію щодо Криму

Ексклюзив Свириденко про ухвалену на Генасамблеї ООН резолюцію щодо КримуСвириденко про ухвалену на Генасамблеї ООН резолюцію щодо Криму

Для нас, це дійсно важливий міжнародний документ адже в перших документах ООН Росію називали країною окупантом, а Крим тимчасово окупованою територією. І певне, це дасть позитивний поштовх в майбутніх міжнародних судових процесах.

Але я хочу нагадати те, що в нас вже на сьогоднішній день вже є діючий важливий документ, це Будапештський меморандум. Відповідно до якого, країни підписанти нам гарантують безпеку, суверенітет та територіальну цілісність. І на сьогоднішній день, ось ці всі моменти не витримані. В нас війна, порушена територіальна цілісність. Більше того, вона порушена саме країною підписантом Росією. І жодних юридичних правових наслідків позитивних немає на сьогодні, тобто країна не виконує свої зобов’язання. І тут головне, щоб наша дипломатію доопрацьовувала, тому що вони працюють із запізненням, і всі важливі міжнародні документи ми отримуємо але отримуємо на рік чи два пізніше.

Ганна Свириденко прокоментувала останні рішення, які стосуються зокрема лібералізації візового режиму.

Новости партнеров