Топ-5. Політичні підсумки тижня.

Воскресенье, 6 ноября, 2016 в 18:37, размещенно в Политика, Топ-политика /  1938 /  Комментировать

Топ-5. Політичні підсумки тижня.

uk real

Топ-5. Політичні підсумки тижня.

Традиційно в неділю, своєрідний топ-5 основних політичних подій, які справді стали визначними для українців. Підбиваємо політичні підсумки тижня, що минає.

5-те місце

Демобілізація в Україні.

На фронті немає жодного мобілізованого військовослужбовця. В Україні завершилась шоста хвиля демобілізації. Про це повідомив Президент Петро Порошенко, за підсумками доповіді Міністра оборони Степана Полторака та Начальника Генштаба Віктора Муженка.

Демобілізація в УкраїніДемобілізація в Україні

За словами Президента, усі військові звільнені в запас за виключенням тих, які проходять лікування або, щодо яких проводиться службове розслідування. На передовій залишаються лише контрактники та добровольці. Петро Порошенко зазначив,

мобілізація виконала надзвичайно важливу роль у забезпеченні обороноздатності України. Сьогодні ми маємо якісно нові Збройні Сили

І тепер президент сподівається, що армійський склад забезпечать добровольці та воїни-контрактники. І повідомив, що з початку цього року контракти з ЗСУ уклали 60 тисяч українців.

4-те місце

Зміни в медіапросторі.

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення с посади Голови НТКУ.

Зміни в медіа просторіЗміни в медіа просторі

Пояснює він своє рішення, постійним урізанням коштів на розвиток суспільного мовлення з боку Влади. Мовляв, враховуючи витрати на платню за трансляції, видатки, комунальні платежі та міжнародну діяльність на розбудову суспільного українського мовника залишається 193 млн. гривень. Тому Аласанія припускає, що в перехідний період компанію має очолити людина більш компромісна, гнучка і здатна домовлятися.

Зміни і медіапросторі: без Аласанії, зате українською

А от гнучкості в медіа мовленні більше не буде. З 8-го листопада в Україні набуває чинності закон про квотування української музики на радіостанціях. І так, радіостанції повинні будуть крутити у перший рік дії закону у своєму ефірі 25-ть відсотків україномовної музики і вести 50-т відсотків ефіру українською мовою. Надалі пропорції збільшуються. За два роки, ці квоти повинні вирости до не менш ніж 35-ти і 60-ти відсотків відповідно. Порушників закону про квотування українських пісень будуть штрафувати.

3-тє місце

Подання на Вадима Новинського.

Позбавити депутатської недоторканності і притягнути до кримінальної відповідальності депутата «Опозиційного Блока» Вадима Новинського просить у Парламенту Генеральна прокуратура.

Подання на Вадима НовинськогоПодання на Вадима Новинського

ГПУ проводить досудове розслідування де і фігурує Новинський. Розслідування ГПУ стосується перевищення влади та службових повноважень колишніми високопосадовцями, екс-президентом Віктором Януковичем, екс-главою МВД Віталієм Захарченком, нардепом Вадимом Новинським, екс-головою міліції Києва Валерієм Киряком та іншими. Вони нібито сприяли незаконному позбавленню волі особистого помічника, а нині покійного предстоятеля УПЦ Митрополита київського архієпископа Олександра Дробинка.

Наразі, Новинського немає в Україні. Він полетів у Грецію ще 4-го листопада і як казав летить на гору Афон, і можливо повернеться в понеділок.

Новости партнеров