Топ-5. Політичні підсумки тижня.

Воскресенье, 6 ноября, 2016 в 18:37, размещенно в Политика, Топ-политика /  1523 /  Комментировать

Топ-5. Політичні підсумки тижня.

uk real

Топ-5. Політичні підсумки тижня.

Традиційно в неділю, своєрідний топ-5 основних політичних подій, які справді стали визначними для українців. Підбиваємо політичні підсумки тижня, що минає.

2-ге місце

Бюджетні перепитії.

Верховна Рада отримала доопрацьований проект бюджету-2017 в четвер 3-го листопада.

Кабмін передав у Парламент доопрацьований бюджет-2017

Бюджетні перепитіїБюджетні перепитії

Новий варіант документу за словами прем’єр-міністру Володимира Гройсмана збалансований згідно висновків та пропозицій народних обранців. Також визначені основні пріоритети. Збільшено фінансування освіти, охорони здоров’я, оборонної галузі. Враховані кошти на підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Частину грошей до мінімалки Уряд планує взяти за рахунок детінізації.

1-ше місце

Е-декларації.

Переможне, чемпіонське, це електронні декларації можновладців. Найбільше чекали декларації від Президента та статки Порошенка загалом не здивували.

Е-деклараціїЕ-декларації

У нього трохи більше 26 мільйонів доларів у банках. Готівку Президент тримає 900 тис. гривень і 60 тис. доларів. На своїй сторінці у Фейсбук Порошенко написав, що все його майно було куплено до того, як він став Президентом. Хоча чи мало з рухомого та нерухомого майна було придбано після 2014-го року.

Електронні декларації можновладців: купа кешу та коштовностей

А от деякі високопосадовці відверто здивували своїми деклараціями. Чи не найбільший резонанс викликав задекларований трильйон Народного депутата Сергія Мельничука. Таким чином він хотів показати недосконалість системи і насправді таких грошей немає. А от Голова Державної Фіскальної Служби Роман Насиров виявляється не любить тримати гроші у банках. Тож кешем у нього є понад мільйон доларів і 450 тис. євро. В гривнях тримає понад 4 мільйона. Загалом у депутатів більше семі мільярдів гривень кешем.

Найскромнішими за підрахунками виявилась фракція «Самопоміч», 26 її нардепів спільно володіють майже 66-ма мільйонами гривень. На противагу «Самопоміч» найбагатшою стала фракція «Блок Петра Порошенка». Кеш нардепів якої склав третину загальної суми, майже 2.5 мільярда гривень.

Новости партнеров