Топ-5. Політичні підсумки тижня.

Воскресенье, 9 октября, 2016 в 17:56, размещенно в Политика, Топ-политика /  1584 /  Комментировать

Топ-5. Політичні підсумки тижня.

uk real

Топ-5. Політичні підсумки тижня.

2-ге місце

Розведення військових сил та озброєння.

Розведення військових сил і засобів в районі станиці Луганської, яке мало б розпочатися вже сьогодні 9-го жовтня, не відбулося.

На своїй сторінці у Фейсбуці, повідомив Голова Луганської ОДА, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. Чому саме розведення не буде Гарбуз не пояснив.

Розведення військових сил та озброєння.Розведення військових сил та озброєння

Нагадаємо, що 21-го вересня у Мінську, сторони підписали угоду відповідно до якої, планували створити три зони безпеки. Станом на 2-ге жовтня на Донбасі відбулося відведення військ бойовиків та української армії на кілометр, лише в одному із трьох запланованих напрямків, біля Золотого на Луганщині. Проте у Станиці Луганської, Луганської області та у Петровському на Донеччині, цього так і не сталося.

1-е місце

Затримання у Москві українського журналіста Романа Сущенка.

Це сталося ще 30-го вересня але лише 3-го жовтня Федеральна служба безпеки Росії, підтвердила затримання Сущенка, назвавши його кадровим співробітником української військової розвідки.

Затримання у Москві українського журналіста Романа Сущенка.Затримання у Москві українського журналіста Романа Сущенка

Проти українського громадянина відкрили кримінальне провадження за статтею шпигунство. А Лефортовскій суд Москви, заарештував Романа на два місяці. Досі Росія не пустила українського консула до затриманого журналіста, що правда, завдяки міжнародному розголосу у Кремлі погодилися на допуск дипломатів але це може статися не раніше 14-го жовтня.

Таке ставлення до українського журналіста не на жарт розлютило українських політиків. А Голова Верховної Ради Андрій Парубій, закликав депутатів проголосувати за введення візового режиму із Росією. Документ мали поставити на голосування іще 6-го жовтня, однак через те, що фракція «БПП» відмовилася підтримати ініціативу Парубія, законопроект навіть не внесли до порядку денного.

Така топ п’ятірка найважливіших політичних подій цього тижня від редакції News One.

Новости партнеров