Бондаренко про затримання екс-голови «Партії Регіонів» Олександра Єфремова.

Суббота, 30 июля, 2016 в 15:10, размещенно в Топ за сутки, Топ-политика /  1586 /  Комментировать

Бондаренко про затримання екс-голови «Партії Регіонів» Олександра Єфремова.

uk real

Бондаренко про затримання екс-голови «Партії Регіонів» Олександра Єфремова.

В аеропорту «Бориспіль», представники ГПУ затримали екс-голову «Партії Регіонів» Олександра Єфремова за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. Коментує цю ситуацію і, що означає це затримання, політолог Кость Бондаренко.

Як ви розцінюєте, цю фактично справу Єфремова-2? Раніше його звинувачували в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, но доведено нічого не було і він опинився на волі. А зараз, що до посягання на територіальну цілісність. Як ви прокоментуєте, цю нову справу?

Бондаренко: Якби Єфремов знав про загрозу затримання, то б вже давно поїхав з України

Справа в тому, якщо би Єфремов дійсно був би у чомусь винен і він дійсно знав, що йому загрожує серйозне обвинувачення, він би вже давно напевно покинув Україну, як це зробили деякі інші політики. Якщо Єфремов проживав собі спокійно у Києві, якщо він знав, що його навряд чи хтось у чому може звинувачувати, то я гадаю, що він не відчував якоїсь великої вини за собою.

Затримання Єфремова — це попередження для всіх, хто перебуває в Опозиції

представники ГПУ затримали екс-голову «Партії Регіонів» Олександра Єфремова

Зараз гадаю, Генеральній прокуратурі потрібна, по-перше сенсація, показати, що ГПУ працює. Другий момент те, що через Єфремова намагаються сьогодні вчинити такий ефект на Опозиційні сили. Хоч Єфремов і не був членом «Опозиційного Блоку», але напевне, це попередження для всіх, хто сьогодні перебуває в опозиції, чи займає опозиційну нішу. Почав діяти принцип, «була б людина, а справа знайдеться».

Бондаренко: Єфремов намагався переконати українську Владу в тому, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати шляхом переговорів

Що стосується інших моментів, дуже дивно було чути, що саме Єфремов є розпалювачем проросійських настроїв на Донбасі, чи ще щось. Тому що, якщо згадати 2014 рік, то Єфремов якраз один з тих, хто намагався переконати керівництво України, що необхідно вести діалог із сепаратистами і вирішувати питання мирним шляхом, а не військовим. В саме цьому видно була вина Єфремова. Але його політичні опоненти вибрали саме військові дії, відмовившись сідати за стіл переговорів.

Потім вже був Мінський процес, який в результаті просто підтвердив, що без прямого діалогу і прямих контактів, неможливо вирішити питання Донбасу.

Яка тут особиста роль Генерального прокурора Луценка? Це справді пов’язано з тим, що відомство отримало такого очільника, який справді демонструє боротьбу з корупцією і з порушенням закону, зокрема, щодо попередників. Тому, що як ми спостерігали останні два роки був такий суспільний запит, відносно того, де справи по Майдану і тому подібне. Що скажете з цього приводу?

Бондаренко про ефективність роботи Генпрокурора Юрія Луценка

Знову ж таки, якщо би Луценко порушив справу по Майдану, проти тих людей, які віддавали безпосередньо накази. Є дуже багато різних чуток і інсинуацій по ходу цієї справи. Справа не розслідувана до цих пір, хоча пройшло вже два з половиною роки. То, було би одне. А так, це таке враження, повторюсь, що знайшли певну мішень і намагаються створити видимість справедливості.

Тому гадаю, що в даній ситуації ця справа розвалиться і її чекає, така ж доля, як і попередньої справи Єфремова.

Політичний аналітик Кость Бондаренко, коментував ситуацію по затриманню Олександра Єфремова.

Новости партнеров