«Українці зазвичай виходять на протести восени», — Охотін.

Четверг, 28 июля, 2016 в 14:18, размещенно в Политика /  845 /  Комментировать

uk real

«Українці зазвичай виходять на протести восени», — Охотін.

Політолог Петро Охотін розглядає тему позачергових виборів, також висловлює особисту думку до дій, на які спроможний Уряд восени і, чи здатні урядовці знизити комунальні тарифи.

Як ви вважаєте, перспектива дострокових парламентських виборів, яка вона в Україні?

Зараз, через літо про це говорять менше. Мало того, нещодавно були позачергові вибори в кількох округах. Однак я думаю, що у вересні з першими платіжками, знову це питання постане.

Тобто, комунальні тарифи будуть виступати каталізатором?

Я думаю, що тарифи, плюс все ж таки осінь. Зазвичай українці роблять революції восени, так історично склалося.

Але, знову ж таки, якщо ми повернемося до цієї  тарифної політики. В Уряду є усвідомлення в загалом, що із цим робити? І на скільки серйозною може бути суспільна ситуація загалом, саме восени?

Охотін: Українців знову чекає десант реформаторів, та інформаційні викиди з Банкової

Я думаю, що цілком є і будуть якісь цікаві інформаційні викиди зі сторони Банкової. Давайте пригадаємо, що коли на весні починали говорити про дострокові вибори, то почали говорити про проект Саакашвілі. І фактично, так заговорили вибори і перенесли їх далі.

Зараз, швидше за все, також буде знову запущено якийсь десант реформаторів, чи можливо, ще щось. Насправді, там дуже гарні медійники працюють. Однак, будемо бачити на що спроможна, так звана Опозиція. Чи це буде просто качання теми тарифів за ради тарифів, чи все ж таки, це буде більш робота з народними масами.

Чому я зачепила тему Уряду і діяльності урядовців, зокрема їхньої тарифної політики, чи підуть вони, наприклад, щоб тарифи трішечки знизити. Тому, що пам’ятаємо, як перед виборами Арсеній Яценюк звідкись знайшов кошти, аби підвищити соціальні стандарти, зробити якісь надбавки малозахищеним верстам населення. Хоча до цього говорили, що коштів немає. А тут вони з’явилися. Нинішні урядовці, якось стримуватимуть у такий спосіб ситуацію?

Охотін: Дисконтними програмами Уряду не вилікувати систему

Охотін: Дисконтними програмами Уряду не вилікувати систему

Цілком може бути такий крок, що розширять, або спростять отримання субсидій. Або трішки знизять тарифи, щоб на тлі попередніх цін здавалися меншими. Можливо придумають, якусь іншу дисконтну програму. Однак, це не лікуватиме саму систему і питання того, хто наживається на субсидіях і чому високі тарифи. Тобто, це питання швидше просто перекладуть до весни для того, що б гравці приготувалися.

Однак, пам’ятаємо, що українська історія, там часто виникають якісь деталі, такі джокери, які не входять в жодну з мастей. Тому будемо дивитися і я б насправді не хотів, щоб такі джокери вилазили. Я б хотів, щоб провели дострокові вибори, де всі б пограли м’язами і таким чином всі гравці виграли б трохи часу і зайнялись парламентською роботою, а не мітингами.

Гостем студії News One, був політолог Петро Охотін. Була прокоментована тема позачергових виборів, Уряду та діяльності урядовців.

Новости партнеров