«Уряд Гройсмана призначили у неконституційний спосіб», — Олег Ляшко.

Вторник, 19 апреля, 2016 в 11:48, размещенно в Видео, Политика /  874 /  Комментировать

Генпрокурором має бути політично не заангажована особа

uk real

«Уряд Гройсмана призначили у неконституційний спосіб», — Олег Ляшко.

Про обрання уряду. Ми тепер вимушені оскаржувати це рішення до Вищого адміністративного суду. Минулої п’ятниці в парламенті зареєстрована наша позовна заява у вищому адмінсуді, адже суб’єктом подання на призначення прем’єр-міністром відповідно до конституції є виключно Президент України, а Парламент проголосував постанову за авторством колег Луценко і Бурбака.

Тобто це я веду до того, все що сьогодні відбувається в країні це суперечить вимогам Конституції і тому ми стверджуємо що ці кроки ведуть не до розв’язання політичної кризи, а навпаки до її поглиблення.

Уряд Гройсмана призначили у неконституційний спосіб.

Президент Порошенко точно так же, як колись Янукович у 2010 році узурпував владу, сьогодні все те саме робить Порошенко заради узурпації влади і утримання її у будь-який спосіб, в тому числі призначаючи свого Генерального прокурора, це можливість використовувати прокуратуру в політичних розборках для того щоб переслідувати політичних опонентів, зокрема мене, як лідера опозиційної фракції Радикальної партії, зокрема наших Народних депутатів від фракції Радикальної партії, як це робив вже кум Порошенко Шокін.

Відмінність між Шокіним і Луценко по великому рахунку ніякої, що Шокін, що Луценко куми Порошенко. От я вважаю, що на посаді Генерального прокурора має бути не кум Президента, а має бути політично не заангажована особа, рівно віддалена від Президента, від Верховної Ради, яка буде підкорятися виключно закону і яка не буде давати можливості використовувати органи прокуратури для зведення політичних рахунків із політичними опонентами.

Будь який Президент хоче керувати прокурором і суддями і це категорично неправильно, тому що, нам як повітря треба реформа судової системи, реформа прокурорської системи. Ця реформа дасть можливість відновити по-перше довіру міжнародних партнерів, відновити довіру власних українських громадян і найголовніше. Реформа має переслідувати мету відновлення справедливості в діяльності правоохоронних органів. Адже сьогодні для всіх відомо, коли немає грошей, коли немає блату, коли немає волохатої руки ти нічого нажаль досягнуть не зможеш.

Але це принаймні має бути людина не із системи, щоб змінити саму систему. Щоб взагалі щось змінилося в органах прокуратури.

Так, ми переконані це має бути нова людина, бажано із громадянського середовища, із громадянських активістів але які при цьому безумовно розуміють, що таке прокурорська система, і зрозуміло, що має бути юридична освіта.

Генпрокурором має бути політично не заангажована особа.

Це тільки у нас в Україні може українець Гройсман без вищої освіти стати прем’єр-міністром, українець Луценко без юридичної освіти стати Генеральним прокурором. Це вже настільки знущання над державою, настільки зневага до української держави, до її символів, до українського народу, що я просто не уявляю, в які часи ще таке було. Нам це видається, що у цьому живемо і нам видається, що це нормально.

Ну покажіть будь яку іншу країну в світі де взагалі можливі такі речі які відбуваються в Україні, коли Президент у неконституційний спосіб захоплює владу, призначає свій уряд і всі мовчать. Коли Президент в офшорах реєструє компанії неплате мілліардні податки і всі мовчать. Коли Президент для того, щоб поставити ручного Генпрокурора міняє закон.

Влада знущається над державою та народом.

Так Петро Порошенко схожий на Римського імператора Нейрона (Калігулу), який теж свого коня зробив сенатором, обрав до сенату. Сьогодні Президент Порошенко свого сина обирає до українського парламенту, Луценко свою жінку приводе до українського парламенту, потім ставлять Генпрокурора свого міняючи закон і ставлячи все на дибки. Це держава, це українська держава, яку сьогодні знищують усі кому не лінь! І тому Радикальна партія не дасть цим політичним пігмеям знищити нашу рідну країну.

Новости партнеров