Вілкул: про астрономічні комунальні тарифи.

Вторник, 14 июня, 2016 в 12:36, размещенно в Актуальное, Политика /  1446 /  Комментировать

Олександр Вілкул

uk real

Вілкул: про астрономічні комунальні тарифи.

Народний депутат від «Опозиційного Блоку», Олександр Вілкул. Виступ на засіданні Верховної Ради України про астрономічні комунальні тарифи.

Влада продовжує справжній геноцид нашої країни і нашого народу. Так з першого травня, були підвищенні тарифи на газ, на 90 відсотків при тому, що за останні два роки підвищення склало більш ніж у вісім разів.

7 червня, Влада приняла ще одне ганебне рішення, у 2 рази підвищена ціна на тепло. І на черзі підвищення ціни на воду, про це вже об’явлено. І це відбувається при заморожених зарплатах, пенсіях, при космічних цінах на ліки, на продукти харчування. Люди вже не можуть так виживати.

Ми звернулися до суду, ще минулого року.

«Опозиційний Блок» останні півтора роки, єдина партія, яка системно проти цього бореться. Я не буди перелічувати всі наші законопроекти, зупинюсь лише на законопроекті №2342 «Про встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги», який було винесено в березні 2015 року.

Ми на сто відсотків підтримуємо колег, які хочуть подати до суду. Але хочем вам сказати, що ми подали до суду, ще 20 жовтня 2015 року, коли ви знаходились у коаліції. На сьогодні Окружним адміністративним судом м. Києва, ця справа розпочата, але повністю заблокована Властьою.

Влада давить на суди, провладні фракції не виносять наші законопроекти до залу і повністю блокують. При цьому всі знають, що в Україні достатньо газу власного видобутку для задоволення потреб населення. При тому, що собівартість нашого газу 1500 гривен, а людям його продають по 6800 гривен. Куди ідуть гроші? Гроші ідуть на корупцію.

Вілкул: Європа, це не лише астрономічні комунальні тарифи, та гей паради

Піддить поспілкуйтесь з людьми. У людей, яких позбавили пільг, не платять зарплату. Люди питають у Влади і у вас, провладних депутатів, це вже Європа у вашому уявленні, ще буде, ще гірше? Чи для вас Європа, це лише астрономічні комунальні тарифи, та гей паради, а не верховенство закону, гідні зарплати та гідні пенсії?

Залишилось три виходи:

1 Залишити країну;

2 Померти в холодних квартирах від голоду;

3 Знести цю Владу.

Шановні колеги зі Влади, скажіть, вам не страшно? Осінню, люди вийдуть на вулиці не лише проти тарифів, а і проти цієї Влади.

«Опозиційний Блок», завжди був, є і буде на боці людей. І лише за підтримки людей, шановне народе України, ми зможемо зупинити, цей геноцид.

Новости партнеров