«Недієздатний уряд» — Юрій Луценко

Понедельник, 21 марта, 2016 в 13:06, размещенно в Из блогов, Политика /  2736 /  Комментировать

"Недієздатний уряд" — Юрій Луценко

uk real

«Недієздатний уряд» — Юрій Луценко

Після останніх консультацій я виключаю те, що Яценюк може залишитися прем’єр-міністром на третій рік.


Мені здається, що і він сам, і фракція «Народний фронт» усвідомили, що уряд фактично недієздатний. І останні консультації відбуваються тільки про те, який формат наступного уряду буде прийнятий в парламенті.

Перший варіант, який підтримує наша фракція, яку підтримує суспільство і наші західні партнери — це формат технократичного уряду на чолі з пані Наталею Яресько, яка може сформувати безпартійний уряд, котрий повинен зробити швидкий ривок в реформах, в першу чергу в усуненні олігархів, і партійних бізнесменів від державних монополій.
На жаль, цей варіант не підтримується фракцією «Самопоміч», яка відмовляється входити в будь-яку коаліцію, під будь-який уряд, включаючи ймовірного прем’єр-міністра Садового, або Яресько.

«Народний фронт» теж проти технократичного уряду і пропонує сформувати новий партійний уряд з числа міністрів від фракцій Верховної ради.
Це, звичайно, не дає гарантій швидких реформ, але тим не менше зміна прем’єр-міністра, зміна уряду є тим мінімумом, якого домагається БПП. Консультації щодо такого уряду зараз йдуть щодня і навіть щоночі. Думаю, що можу висловити надію, на наступному тижні, приблизно в четвер ми можемо провести позачергове засідання, на якому проголосуємо за нового прем’єра, новий уряд, нову програму діяльності уряду і нарешті покінчити з глибокою кризою, яка визвала бездіяльність чинного уряду на ключових напрямках його діяльності.

facebook.com

Новости партнеров