Мосійчук: Деканоїдзе брала відповідальність за реформу Нацполіції і має звітувати.

Суббота, 27 августа, 2016 в 16:37, размещенно в Видео, Из блогов /  1508 /  Комментировать

Мосійчук: Деканоїдзе брала відповідальність за реформу Нацполіції і має звітувати.

uk real

Мосійчук: Деканоїдзе брала відповідальність за реформу Нацполіції і має звітувати.

Хатія Деканоїдзе брала на себе відповідальність за реформу Національної поліції перед парламентом, і тепер справедливо має звітувати про це.

Вся країна бачить гострі проблеми в роботі оновлених правоохоронних органів. Події в Кривому Озері на Миколаївщині мають стати предметом доповіді Деканоїдзе на найближчому засіданні парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Про що я, як перший заступник його голови, вже направив відповідне звернення.

Мосійчук: Система Вищої освіти в країні, є корумпованою

Та крім цинічного вбивства громадянина, до очільниці Нацполіції накопичилось дуже багато інших питань. Особисто я обурений тим, як пані Хатія віддала наказ про застосування сили до людей під Оболонським судом, де відбувались масові протести під час розгляду справи бійців батальйону «Торнадо». Разом з колегами народними депутатами ми докладали всіх зусиль для врегулювання ситуації, і коли вже все добігало кінця, своїм наказом Деканоїдзе звела нашу роботу на нівець: людей труїли газом і били кийками.

Реформу правоохоронних органів ще можна і треба успішно завершити. Але я переконаний, що зробити це, як і реформу прокуратури, можна лише попередньо люструвавши суддів. Очищена судова гілка влади стане міцним підґрунтям для встановлення справжньої Законності.

Новости партнеров